Війна РФ проти України

Ранкове зведення Генштабу: ворог завдав 7 ракетних, 35 авіаційних ударів, понад 56 атак MLRS по позиціях українських військ

Слава Україні! Розпочався 567-й день російської повномаштабної військової агресії проти України.

Сили оборони України продовжують обороняти на сході та півдні України, вести наступ на осі Мелітополя та наступальні операції на осі Бахмут. Знищуючи ворога, звільняють тимчасово окуповані території та закріплюють нові позиції.
Протягом доби 12 вересня було проведено 34х бойових залучення. Ворог завдав 7х ракетних, 35х авіаційних ударів, понад 56х атак MLRS по позиціях українських військ та цивільних цілях по всій Україні.
Крім того, з початку доби 13 вересня російські окупанти завдали масованого авіаудару з бойовими БПЛА по цивільній інфраструктурі Одеської та Сумської областей. Інформація про наслідки цього теракту наразі оновлюється.
Від авіаударів зазнали Попівка, Степок, Миропілля, Грабовське (Сумська область), Кислівка (Харківська область), Надія, Діброва (Луганська область), Спірне, Кліщіївка, Північне (Донецька область), Роботине (Запорізька область), Одрадокам’янка (Херсонська область).
Під артилерійський обстріл потрапили понад 45х населених пунктів Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.
Північська оперативно-стратегічна група, Волинська та Полісська осей: без суттєвих змін.
Сокири Сіверщини та Слобожанщини: противник продовжує підтримувати групу військ, що охороняє державний кордон. Війська противника проводять активні підривні заходи у прикордонних районах з метою запобігання розгортання українських військ на окирах, які Противник збільшує щільність мінних полів вздовж державного кордону в Бєлгородській області (росія).
Оперативно-стратегічне угруповання Хортиця, Куп’янськ, Лиман та Бахмут: противник продовжує проривати оборону Збройних Сил України біля Оріхово-Василівки. У свою чергу, наступальні операції Сил оборони України мали частковий успіх в околицях Кліщіївки (Донецька область), ворог завдав значних втрат у живій силі та техніці.
Оперативно-стратегічне угруповання “Таврія”, українські захисники тримають оборону біля Авдіївки та Мар’їнки, де протягом доби 12 вересня ворог зробив понад 20 разів невдалих спроб вивести наші підрозділи з позицій. Крім того, всі атаки противника в околицях Новомихайлівки (Донецька область) та на півдні Новодарівки (Запорізька область) призвели до значних втрат як живої сили, так і техніки для окупантів. Водночас на Авдіївці, Мар’їнці та Шахтарському сокирі: Сили оборони України підтримують ініціативу, продовжують тиснути на ворога, вести десантно-штурмові операції та відвоювати українську землю.
Вісь Мелітополя: Сили оборони України продовжують наступальну операцію, завдаючи окупаційним військам значних втрат у живій силі та техніці, змушуючи ворога відступити з позицій. В результаті десантно-штурмових операцій наші бійці мають частковий успіх в околицях Роботина (Запорізька область).
Оперативно-стратегічне угруповання Одеса, ось Херсон: Сили оборони України продовжують вести контрбатарейний вогонь, знищуючи логістику, місця дислокації та вогневі позиції військ
Протягом доби 12 вересня Повітряні сили України завдали 9х авіаударів по зосередженню військ, озброєння та військової техніки противника.
Війська ракетних, артилерійських та безпілотних зенітних систем України уразили 10 артилерійських систем, 2 зенітних ракетних систем, 1 зенітних ракетних систем, 1 з зосередження військ, 1 станцію електронної бойових дій, 1 командний пункт та
Підтримуйте ЗСУ! Об’єднавшись, ми будемо переможними!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України