Новини

Раклетниці – чому вам варто її замовити

Електричний гриль раклет – цей вид гаджета відмінно підійде для вечірок і великих заходів з близькими. Він складається з двох поверхонь нагріву: пластини-гриля і міні-сковороди для розігріву, наприклад, сиру. Пристрій може бути круглої або прямокутної форми. Часто поверхні гриля роблять з каменю, хоча тефлон як і раніше залишається найпопулярнішим. Раклет добре виглядає і дозволяє готувати кілька інгредієнтів одночасно. У цьому пристрої немає окремого піддона для збору крапель, тому весь жир залишається в піддонах для гриля.

Переваги гриля раклет

Гриль раклет

Використання електричної раклетниці не тільки під час сімейних і громадських заходів – дає ряд додаткових переваг. Їх варто враховувати при розгляді покупки нового обладнання. Переваги:

  1. Свобода готувати гриль в будь-який час і в будь-якому місці. Сучасні пристрої дозволяють продовжити сезон гриля протягом всього року і насолоджуватися його красою незалежно від погодних умов. При використанні гриля ґрати не виходить назовні, тому її можна без побоювань використовувати в закритих приміщеннях. Електричні грилі також добре підходять для невеликих кухонь і міні-кухонь в якості альтернативи електричним конфорок.
  2. Просте управління. На відміну від традиційного гриля, електрообладнання не вимагає спеціальної техніки чи навичок. Вам не потрібно знати, яку запальничку використовувати, під яким кутом видувати жар. Все, що вам потрібно зробити, це включити пристрій, вибрати відповідний режим і температуру. Деякі моделі поставляються з інструкціями з точним часом приготування певних видів м’яса, овочів та інших делікатесів на грилі.
  3. Ідеальне запікання страв. Цілорічний гриль також дозволяє контролювати ступінь запікання приготованих страв. Гриль раклетниця ідеально підходить, наприклад, для приготування сирних запіканок або фаршированих овочів.
  4. Поверхні раклетниць мають пластину з покриттям, яке запобігає прилипання продуктів і, таким чином, дозволяє готувати їх без додавання жиру. Таким чином, електричний гриль – ідеальне рішення для всіх, хто піклується про здоровий і збалансованому харчуванні. Крім м’ясних страв, його також можна використовувати при приготуванні риби і запечених овочів.

Раклет для улюбленців сиру

Раклетниця для сиру

Раклет сподобається всім любителям сиру. Це пристрій, що складається з електричного гриля, невеликих сковорідок (зазвичай близько 6-8), розміщених під ним, і дерев’яних лопатей для очищення сиру. Для кожного з гуляк є одна міні-сковорода, на якій плавиться сир. На верхній решітці гриля нагріваються шматки м’яса, овочів і хліба, які можна вільно поєднувати з ласощами.

Наважуючись купити раклетницю, треба враховувати потужність пристрою, чим вона вища, тим швидше нагрівається кам’янка, а час приготування коротше. Також варто звернути увагу на вимикач, в деяких моделях його немає, тоді решітка відключається після виймання шнура з мережі. Ще одна корисна функція – можливість регулювати температуру.

Сучасна електрична раклетниця вимагає тільки підключення до джерела живлення і вона вже готова до роботи. Завдяки цьому її можна використовувати для приготування страв як на кухні, так і безпосередньо за банкетним столом в їдальні або на балконі. Замовити раклетницю від перевірених виробників пропонує магазин Le Komora. Барбекю цілий рік? Звісно! Завдяки сучасній техніці мрія багатьох любителів приготувати на грилі стає реальністю. Можливість продовження сезону барбекю – лише одна з переваг електроприладів, які додатково дозволяють швидко і приємно приготувати корисні страви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України