Війна РФ проти України

Ракетні системи та артилерія завдають до 90% вогневого ураження противнику, – бригадний генерал Баранов

Сили оборони України з лютого 2022 року знищили тисячі зразків озброєння та військової техніки російського війська

Джерело: Defence Express

Сьогодні артилерійські системи відіграють надважливу роль на полі бою і саме на ракетні війська та артилерію сьогодні припадає до 90% вогневого ураження сил та засобів противника — таку цифру називає начальник Головного управління Ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генштабу ЗСУ бригадний генерал Сергій Баранов.

Французька САУ Caesar у ЗСУ, фото — АрміяInform
Французька САУ Caesar у ЗСУ, фото — АрміяInform

Завдяки наявності на озброєнні Сил оборони високоточних ракетних систем, таких як американські HIMARS та M270, і західних зразків 155-мм артилерійських систем, Україна змогла створити “далекобійний “вогневий кулак”, який б’є настільки потужно, що ворог вже не має змоги вести з нами дієву контрбатарейну боротьбу”, цитує Баранова Military Media Center.

Як наголошує генерал, українські артилеристи завдають ювелірних ударів по російських артилерійських системах, завчасно виявляючи їхнє місцерозташування.

Вогонь з HIMARS, фото — U.S. Marine Corps, Cpl. AaronJames B.Vinculado
Вогонь з HIMARS, фото — U.S. Marine Corps, Cpl. AaronJames B.Vinculado

 

Високі результати українська артилерія демонструє завдяки низці факторів — як рівню навченості наших військових, так і технологічним перевагам — використанню сучасних цифрових технологій, автоматизованих СУВ та систем контрбатарейної боротьби, відзначає Баранов.

Ракетні системи та артилерія завдають до 90% вогневого ураження противнику — бригадний генерал Баранов

Так, наприклад, якщо порівняти дані порталу Oryx, то з лютого 2022 року лише за підтвердженими на фото та відео випадками РФ втратила ледь не вдвічі більше буксированої артилерії (Towed Artillery), майже у два з половиною рази більше самохідної артилерії (Self-Propelled Artillery), і у понад п’ять з половиною разів більше — ракетних систем залпового вогню (Multiple Rocket Launchers).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України