Війна РФ проти України

Російські війська атакували ракетами Миргород: наслідки ракетного удару

Російські війська атакували ракетами Миргород у ніч проти 16 жовтня. Влада Полтавської області показала фото з місця події, а також уточнила кількість пошкоджених об’єктів соціальної інфраструктури.

Голова Полтавської ОВА Філіп Пронін у Телеграм-каналі повідомив, що комісія обстежила 40 будинків та 36 квартир. Робота у цьому напрямі триває.

Стало відомо також, що через нічну ворожу атаку від вибухової хвилі було пошкоджено ще одну будівлю соціальної інфраструктури. У ньому частково вибило вікна. Постраждалих немає.

“Сьогодні працювали у Миргороді. Були на місці події, поспілкувалися з людьми, чиє майно пошкоджено. Усі обов’язково отримають компенсацію в рамках обласної комплексної програми. Крім того, є можливість скористатися державною підтримкою за програмою “ЄВідновлення”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили у Полтавській ОВА, минулої ночі Росія атакувала Полтавщину ракетами та безпілотниками. У Миргородському районі було чути звуки вибухів.

Відомо, що постраждали двоє дорослих та десятирічна дитина.

Раніше повідомлялося, що сьогодні ввечері, 16 жовтня, п’ять винищувачів російських військ випустили авіабомби Херсонщиною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України