Радіо «Вєсті» масові прояви патріотизму українців назвали- «желто-блакитной истерией»

   У День Національного прапора в “Ефірі без правил” на радіо “Вєсті” ведучий Дмитро Тєрєшков назвав прикрашання українцями всього навколо синьо-жовтою символікою ЖЕЛТО-БЛАКИТНОЙ ИСТЕРИЕЙ (23 хв. 10 сек. ефіру).

 

Тєрєшков також передрік важку депресію тим людям, які зробили собі патріотичні тату, зокрема у вигляді Тризубу.

 

У свою чергу гість програми, політичний консультант Дмитро Раїмов назвав фарбування синьо-жовтими кольорами парканів і будівель БЕССМЫСЛИЦЕЙ. Хоча, як він висловився: “пусть красят – это лучше, чем серый, обдертый цвет”.

 

За його словами, в Києві дорогі автівки прикрашають стрічками та національним орнаментом, щоби їх… не потрощили. Мовляв, про це йому повідали майстри на одній СТО, які займаються оздобленням автівок візерунками.

 

Політконсультант вважає, що синьо-жовту символіку люди носять не стільки через патріотичні почуття, скільки через те, що так зараз модно, щоби не бути “изгоем”, щоби не виділятися із загальної маси.

 

Оце так “відсвяткували” День прапора. Ай, “молодці”…

 

Склалося враження, що весь ефір мав своєю ціллю присоромити українців за патріотичні прояви, принизити і дискредитувати український патріотизм як явище, як поняття.

 

Примітно, що в одній з попередніх передач Дмитро Тєрєшков навів цитату Льва Толстого: “патриотизм – это чувство грубое, вредное, стыдное, дурное, а главное – безнравственное”.

 

Раніше цей ведучий також піддав сумніву доречність називання “днр”/”лнр” терористичними організаціями, позаяк вони ще не визнані такими у світі, а лише Генпрокуратурою України. Питання до власника “Вєстєй” Ігоря Гужви: Дмитро Тєрєшков працює на радіостанції за квотою LifeNews? Чи, може, “России-24”? Питання до Нацради з питань телебачення і радіомвовлення України: що ця сепаратистська, путінська пропаганда робить в українському ефірі?

Олексій МАЗУР

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh