Техно

Радіатори опалення і догляд за ними

Радіатори (батареї) – це ключовий елемент будь-якої опалювальної системи. Вони передають тепло від теплоносія безпосередньо приміщенню. Головна функція батарей полягає в забезпеченні теплом приміщення, в якому вони встановлені – будь це житловий будинок, квартира або офісний будинок.Теплоносій (зазвичай це гаряча вода), проходячи по опалювальній системі, через радіатор віддає тепло приміщенню.

Дані пристрої відрізняються один від одного за такими ознаками:

  1. Компанія-виробник.
  2. Технічні характеристики.
  3. Матеріал, з якого виготовляється даний виріб.
  4. Зовнішній вигляд.

У радіаторів опалення модифікується все – від матеріалу до зовнішнього вигляду. Термін експлуатації сучасних моделей становить десятки років без будь-яких порушень в роботі опалювальної системи. Це стало можливим завдяки новим технологіям обробки металів.

Підбір моделі здійснюється з урахуванням параметрів існуючої або паніруемой опалювальної системи, виходячи з розмірів і призначення самого приміщення.

Ретельне дотримання правил експлуатації радіаторів здатне значно продовжити термін їх експлуатації, а також зберегти на довгий час високі теплопровідні властивості даних пристроїв.

Кінець опалювального сезону

В кінці кожного сезону система опалення зливається працівниками ЖКГ, так як в цей період проводяться профілактичні та ремонтні роботи. За час відсутності теплоносія в радіаторі він може піддатися внутрішньої корозії. Це не страшно тільки чавунних радіаторів. Для того щоб уникнути цієї неприємності, необхідно перекрити крани, залишивши теплоносій в батареї. Щоб зайвий тиск не зашкодило радіатор, необхідно відкрити повітровідвідник.

Догляд за радіаторами

Раз на два роки необхідно здійснювати промивку радіаторів. Пил, що накопичується на поверхні, необхідно видаляти регулярно. Періодична забарвлення потрібна чавунних радіаторів.

Для виконання даної роботи необхідно використовувати спеціальну емаль для опалювальних систем, так як вона здатна витримувати досить високу температуру. До того ж подібна фарба не виділяє в повітря токсичні речовини.

Алюмінієві, сталеві і біметалічні радіатори не вимагають фарбування. До того ж вона може значно знизити тепловіддачу даних моделей, а їх естетичне оформлення і так знаходиться на досить високому рівні.

Порівняти ціни на радіатори для опалення та вибрати необхідний можна за допомогою товарного агрегатора “Всі ціни України“.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.