Авторські статті

Рада посилила бюджетні повноваження П.Порошенка та місцевих рад

  Верховна Рада прийняла законопроект № 1557 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин)».

Як повідомив прем’єр міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Верховної Ради України, даний документ також передбачатиме, що під час воєнного стану уряд буде витрачати бюджетні кошти за погодженням з президентом України.

«Якщо введено військовий стан, то уряд приймає рішення щодо витрачання бюджетних коштів за погодженням з президентом. Як тільки парламент зібрався, парламент приймає рішення щодо витрачання бюджетних коштів », – сказав він, відповідаючи на репліки депутатів.

Крім того, згідно прийнятого рішення місцева влада зможе самостійно формувати місцеві бюджети і приймати до 25 грудня, виходячи з відповідних повноважень. А після прийняття державного бюджету будуть відбуватися лише коригування та уточнення показників в частині трансферів, які передаються з держбюджету до місцевого. Також спрощується процедура надання гарантій повідомляє Навигатор – Киев.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.