Техно

QGUAR WMS — автоматизація та управління процесами на складі

Сучасні проблеми потребують сучасних та інноваційних рішень. Утримання та відстежування всього, що знаходиться у складському приміщенні справа важка і вже давно потребує втручання технологій.

Сьогодні ми поговоримо про одну із сучасних програм, за допомогою якої ви зможете автоматизувати більшість процесів роботи у складському приміщенні.

Qguar WMS – автоматизація складу та профільна програма для автоматизації складу. Систему використовують для реалізації всіх операцій і процесів, які проводяться на складі. Загалом, цей корисний додаток допоможе у реалізації щоденних видів робіт.

Завдяки Qguar WMS Pro ваша компанія отримає не тільки чітку і продуману реалізацію проектів на складах, але й буде результативним помічником у діяльності абсолютно будь-якої компанії незалежно від розмірів складського приміщення, кількості товарних позицій тощо.

На сьогоднішній день WMS використовують більше 400 компаній по всьому світу, що вже говорить про її беззаперечну якість та служить гарантією надійності у використанні.

Декілька слів про саму компанію Qguar. Вона входить до групи Quantum International з 2008 -го року. Quantum є передовою компанією в постачанні сучасних IT- програм для складів, та інших складських приміщень, пов’язаних зі зберіганням великої кількості одиниць товару.

Группа компаній Quantum International налічує:

  • 500 реалізованих проектів
  • 160 професійних фахівців
  • 20 років розвитку систем Qguar
  • 15 країн, де ці системи використовують на виробництві
  • 99% закінчених проектів

Як бачите компанія вже дуже давно існує на ринку і для неї принципово робити свою роботу якісно, а роботу декількох сотень компаній легше, автоматизуючи процеси, які пов’язані з логістикою.

Зайшовши на офіційний сайт компанії Quantum International ви можете придбати обладнання для:
— Автоматизації складу (WMS)
— Управління територією (YMS)
— Автоматизації транспорту (TMS)
— Управління виробництвом (MES)
— Планування виробництва (APS)

Багато європейських компаній вже використовують ці системи обладнання https://quantum-int.com/uk/qguar-wms-sistema-upravleniya-skladom/, тому якщо ви володар великого бізнесу, який потребує негайного покращення роботи та автоматизації процесів на складах, то ці системи є найкращим рішенням ситуації. Переконатися у цьому в черговий раз ви зможете, знайшовши на сайті компанії проекти, які вже реалізовані у східній Європі ( в Україні зокрема) та у світі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України