Авторські статті

Путін заявив про масову бідність у країні і закликав росіян «дертися» самостійно

Диктатор росії путін заявив про масову бідність у країні та закликав росіян «дертися» самостійно, пише російське видання

Диктатор заявив, що громадяни росії в масі ледве зводять кінці з кінцями, але складнощі необхідні, оскільки змушують людину «дертися» і цінувати те, що вона має.

“Переважна більшість громадян Росії живе все-таки від зарплати до зарплати”, – сказав він на зустрічі з переможцями та наставниками чемпіонату “Професіонали”.

путін додав, що багатих та дуже багатих у росії теж «дуже багато». І багато з них, за словами президента, штучно створюють складнощі своїм дітям.

«Чому? Бо треба, щоб людина хоч сама дерлася кудись. Якщо йому все з неба сипеться, як манна небесна, він нічим не дорожить. Ось у чому біда», — цитує путіна ТАРС.

За даними Росстату, за січень — вересень 2023 року реальні грошові доходи росіян зросли на 4,8%, що повністю компенсувало спад першого року війни, який офіційна статистика оцінила в 1%. Зростання реальних зарплат склало 7,5% за січень — серпень, а в травні досягало рекордного значення з 2008 року — 13,3%.

У середньому третій квартал російські громадяни, згідно з Росстатом, прожили на 49467 рублів на місяць, а доходи працюючого населення досягли 69439 рублів щомісяця, додавши порівняно з минулим роком понад 9 тисяч рублів, або 15,1%.

Єдиною категорією громадян, що не багатіє, за даними офіційної статистики, стали пенсіонери: при тому що середня пенсія збільшилася на 6%, до 19576 рублів, всю надбавку «з’їла інфляція». У реальному вираженні темпи зростання пенсій у вересні стали нульовими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України