Політика

Путін намагається обхитрити ЗСУ: в ISW розкрили плани Кремля перед новим наступом

Експерти Інституту вивчення війни проанлізували ситуацію на фронтах в Україні та дійшли висновку, що армія РФ не зможе повторити сценарій лютого 2022 року. При цьому Путін робить видимість підготовки до наступу з боку Білорусі на Київ.

Противник домагається, щоб Генштаб ЗСУ перекинув з Донбасу на захист столиці війська і тим самим послабив свої позиції на Сході країни.

2 лютого аналітики з ISW озвучили головні тези про новий удар, що готується по Україні з боку армії Путіна.

У Кремлі всіляко хочуть показати, що російська армія готується наступати на Київ із боку Білорусі. З цією метою і було сплановано інформаційну кампанію.

1 лютого президент РФ провів нараду щодо відновлення житлової інфраструктури на окупованій території України та прикордонних областях РФ. Він також заявив, що військове відомство робить все можливе, щоб ЗСУ припинили обстрілювати прикордонні райони.

Експерти впевнені, що такою заявою російський диктатор укотре хоче показати Україну як реальну загрозу для прикордонних областей РФ. Тим самим Путін хоче заручитися ще більшою підтримкою громадян країни, бо сподівається на затягування самої війни проти України.

Також не виключено, що подібними заявами Путін хоче добитися від Києва визнати реальність загрози можливого повторного наступу з території Білорусі та в результаті розпорошити ЗСУ, щоб потім було легше захопити Донбас.

Західні експерти та аналітики вкотре заявляють, що саме вони не бачать реальної загрози вторгнення російської армії з території Білорусі.

Такої ж загрози немає і з боку Білгородської, Брянської та Курської областей. Головна мета Кремля — спроба залякати Київ, щоб той відкликав на захист частину військ зі Сходу України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України