Політика

путін доручив озброїти Росгвардію танками для захисту

Злякавшись заколоту, російський диктатор путін доручив сформувати другу армію, яка підпорядковуватиметься його старому приятелю, голові Росгвардії Віктору Золотову

Золотов заявив, що Росгвардія може отримати танки та важке озброєння. За його словами, це питання зараз обговорюється із президентом.

“Роботу силовиків, які не брали участь у бойових діях з ПВК “Вагнер”, Золотов назвав “чудовою”. Хоча зовні вона виглядала повним хаосом: на блок-постах проти танків силовики встановлювали кулемети і мішки з піском, а комунальники розставляли заслони з самоскидів і розривали канави на федеральних трасах”, – йдеться у повідомленні.

Також Телеграм-канал зазначає, що де був під час заколоту «вагнерівців» Путін залишається загадкою. При цьому літак Путіна, оснащений обладнанням для управління армією, вилетів із Москви і зник із радарів у районі Твері, де знаходиться валдайська резиденція президента.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін провів зустріч із військовими у своєму кабінеті у Кремлі. Поки Путін планував зустріч із військовими у своєму кабінеті, президент України Володимир Зеленський особисто відвідав позиції українських військових на Бердянському напрямі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України