Авторські статті

Путін переграв Обаму, а тепер тестує Трампа – Портніков

Віталій Портников у своєму блозі на сторінках видання Оглядач зазначив, що поява російських військових у Венесуелі – це не просто демонстрація Володимира Путіна готовності врятувати одного з своїх союзників. Дані дії Кремля слід також оцінювати як випробування для Дональда Трампа – у Москві хочуть подивитися, як буде тримати удар президент США,.

На думку Віталія Портнікова, в Сирії Володимир Путін влаштував перевірку Бараку Обамі, прийшовши на допомогу Асаду після того, як Сполучені Штати заявили про підтримку сирійської опозиції. З цієї ситуації переможцем вийшов господар Кремля. Обама просто не захотів повною мірою вплутуватися в черговий військовий конфлікт на Близькому Сході. В результаті Асад зберіг владу, а Сирія, по суті, стала плацдармом, звідки Іран і «Хізбалла» зможуть атакувати Ізраїль.

Тепер точно таку ж перевірку Путін влаштовує Трампу. Тільки замість Сирії він вибрав Венесуели – країну, що знаходиться неподалік від США. Для американського лідера, ситуація дуже складна. Якщо криза в Венесуелі загостриться, і в країні почнеться громадянська війна, то Латинська Америка, образно кажучи, перетворитися на Близький Схід, і проблеми регіону стануть проблемами Сполучених Штатів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України