Авторські статті

Путін не залишить Донбас: Портников пояснив, для чого Кремль використовує його

Російський голова Володимир Путін не поверне Донбас під контроль України, так як для нього цей регіон зовсім не є тягарем, а дуже важливим способом дестабілізації України. ЯАро це в ефірі Espresso.TV відомий український журналіст і політичний оглядач Віталій Портников.

Зазначимо, раніше вже не раз йшлося, що російський президент нібито намагається знайте спосіб піти зі сходу України, але при цьому зберігши своє обличчя так, що нібито Донбас для нього – це тягар. Портников стверджує, що тільки при такій умові учасники «нормандського формату» могли б могли б сприяти йому в цьому, але насправді Путін не зацікавлений звідти йти.

«Така оцінка невірна, Донбас для Путіна – не тягар, а пастка, використовуючи яку він хоче дестабілізувати нашу країну. Жодних миротворців, які могли б замінити окупаційна влада, він не має наміру допускати на Донбас. Тягар для Путіна – саме існування України і єдність Європейського Союзу. І його пропозиції, як правило, спрямовані на вирішення саме цих проблем», – розповів Портников.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України