Новини

Путін і Янукович несподівано провели таємну зустріч з вкрай делікатного питання

Путин и Янукович неожиданно провели тайную встречу по крайне деликатному вопросу: СМИ узнали скандальные подробности

В Інтернеті кипить обговорення опублікованих в американських ЗМІ даних і компромату на нового президента США Дональда Трампа.

Сьогодні видання Buzzfeed опублікувало на власному сайті об’ємний документ з 35 сторінок, який включає дані британської розвідки, підготовлені для опонентів Трампа.

Документ містить вкрай цікавий розділ, присвячений роботі екс-глави виборчого штабу Трампа Пола Манафорта про корупційні справи колишнього президента України Віктора Януковича.

У документи фігурує запис про таємну зустріч Путіна і Януковича, яка відбулася під Волгоградом влітку минулого року. На ній колишній президент України намагався переконати Путіна в тому, що реально фактів, які підтверджують “відкати” “Партії регіонів” в Манафорта відсутні.

В опублікованому документи повідомляється, що таємна зустріч Путіна і Януковича відбулася 15 серпня, при цьому окремо наголошується, що Путін не повірив словам і аргументам Януковича.

Путин и Янукович неожиданно провели тайную встречу по крайне деликатному вопросу: СМИ узнали скандальные подробностиПутин и Янукович неожиданно провели тайную встречу по крайне деликатному вопросу: СМИ узнали скандальные подробности

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України