Авторські статті

Пинзеник: Виходячи з процесів в парламенті, нам необхідно оголошувати дострокові вибори нардепів

Виходячи з процесів, які відбуваються в парламенті, необхідно оголошувати дострокові вибори нардепів. Про це заявив під час розгляду питання щодо проведення виборів мера Києва та Київради народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник.

«Я все більше починаю переконуватися, що нам бракує ще одного важливого рішення. Судячи з тих процесів, які відбуваються, судячи з того, що до цього часу ми не бачимо проект коаліційної угоди, нам треба оголошувати позачергові вибори до Верховної Ради України», – сказав він.

Пинзеник вкотре наголосив, що перед розглядом всіх питань народні депутати повинні бути ознайомлені з проектами рішень, а не голосувати виключно з голосу.

«Ударівець» додав, що, розглядаючи питання відносно проведення виборів в Києві, депутатам знову не були роздані проекти документів. «УДАР»  завжди наполягав на тому, що в  Києві має бути мер і мають бути проведені вибори. Однак, ми не знаємо за який проект ми голосуємо. Ми вимагаємо, щоб депутатам давали  можливість ознайомитися з документами», – додав Віктор Пинзеник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.