Авторські статтіФотогалерея

Пугачова показала стрункі ноги у свої 69 років

Примадонну навіть звинуватили у зловживанні фотошопом – настільки хороша була її фігура на знімку.

Як би ви хотіли виглядати в 69 років? Найімовірніше, саме так, як Алла Борисівна на знімку, який опублікувала Світлана Лобода у своєму офіційному Instagram. Спільне фото вийшло завдяки тому, що Алла Борисівна відвідала концерт співачки в Юрмалі і, зрозуміло, заглянула до неї в гримерку.

«Вона заходить в гримерку, і ти забуваєш про все на світі. Хочеться насолоджуватися її мудрістю і заряджатися міццю, силою і енергією. Жінка-легенда – Алла Борисівна Пугачова! Дякую, що провели цей вечір з нами. Я вас дуже люблю», – підписала кадр Лобода.

Пугачева показала нереально стройные ноги в микрошортах

Відчути описану міць енергетики допомогою фото читачів Світлани, звичайно, не змогли, зате отримали прекрасну можливість оцінити стиль Примадонни. Її фолловери розібрали в деталях. Насамперед Аллу Борисівну похвалили за прекрасну фізичну форму і неймовірно стрункі ноги, яким позаздрять навіть юні дівчата. Гідно оцінила аудиторія і образ зірки. Короткі шкіряні шорти вона доповнила чобітьми-панчохами і модною напоясной сумкою. Щоб цибуля не був перевантажений, верх залишився нейтрально чорним.

Зрозуміло, знайшлися і ті, хто поспішив розбавити дифірамби порцією критики. Стосувалася вона насамперед ненатуральності ліній і форм Алли Борисівни. «Щось тут пахне фотошопом», «Здається, без фотошопу не обійшлося», «Ретуш ніг і ніякого шахрайства», – посипалися натяки і прямі звинувачення. Фанати Примадонни однак відразу ж знайшли аргумент проти таких висловлювань і відправили сумніваються на офіційну сторінку самої Пугачової. Там був опублікований ролик, на якому зображень приїзд Алли Борисівни в концертний зал «Дзінтарі», де проходило шоу. Ноги зірки на цьому відео чітко видно.

https://www.instagram.com/p/Bmtptq-hQXK/?utm_source=ig_embed

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України