Авторські статті

Путін зустрівся з Медведчуком і ОПЗЖ всупереч обіцянці Зеленського “розібратися з фінансуванням партії Медведчука”

Путін зустрівся з Медведчуком і ОПЗЖ всупереч обіцянці Зеленського “розібратися з фінансуванням партії Медведчука”, і показав, що буде вести переговори з Україною тільки через свого агента

Володимир Зеленський, 31 серпня 2019- року: “Партія Медведчука, там є ще чимало запитань, це його партія або там тимчасове об’єднання, і хто вони такі. Є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії, звідки гроші на фінансування каналів. У нас є відповіді – обсяги кешу звідки і з якої країни вони все це отримують. і це буде дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться “.

Минуло вже більше 6 місяців після гучного загрози президента Зеленського, але “гучна історія, яка погано закінчиться” залишилася черговим не виконаними обіцянкою.

Судячи по голосуванню за звільнення генпрокурора Руслана Рябошапки, “слуги народу” домовилися з проросійською ОПЗЖ про ситуативну співпрацю з низки питань, і ось уже ніхто не збирається розривати відносини з РФ через підривної діяльності Медведчука, його партії і телеканалів. Делегація ОПЗЖ в Москві – це образа українського народу, який веде війну проти агресії РФ.

А Путін продовжує нав’язувати Зеленському свого кума, і під час візиту прямо вказав, що хоче ввести Медведчука в групу по переговорах в “нормандському форматі”, ось що заявив президент РФ на зустрічі з Медведчуком:

“У вас ідея створити парламентський вимір” нормандського формату “. Мені здається, хороша ідея. І я дуже розраховую на те, що у Вас це вийде – сподіваюся, також за підтримки адміністрації президента України”.

Зеленський повторює грубу помилку Порошенко, і також зберігає Медведчука як фігуру для переговорів з РФ. Половинчаста і компромісна політика Порошенко по відношенню до Медведчука, проросійської агентурі і телеканалам в Україні погубила попереднього президента, і судячи з усього, завдає непоправної шкоди і нинішньому. Але висновків ніхто не робить. У той час як Росія продовжує послідовну політику по підриву України зсередини, а Медведчука готує на роль “Додона” – проросійської маріонетки на чолі Молдови.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України