Авторські статті

Путін заявив, що поважає всіх європейських лідерів, які проігнорували парад в Москві

Відповідаючи на питання про те, як він поставився до рішення більшості лідерів з Європи та США не приїжджати до Москви, Путін сказав: “Це їх вибір, їх рішення”. “Думаю, що питання поточної політичної кон’юнктури є менш важливими, ніж фундаментальні речі, пов’язані з підтриманням миру і стабільності”, – зазначив президент Росії, передає Joinfo.ua з посиланням на ЗМІ Росії.

За його словами, на урочистому прийомі напередодні були ветерани з США, Великобританії, Польщі та інших країн. “Вони головні учасники торжества, радий, що вони були разом з нами”, – сказав він.

Путін також висловив подяку Ангелі Меркель за її візит до Москви. “Наша країна воювала з нацистською Німеччиною, яка сама стала жертвою цього режиму”, – нагадав він. “До сьогоднішньої Німеччини ми ставимося як до партнера, дружньої країни і цілком природно, що канцлер приїхала”, – вважає Путін.

Нагадаємо, на святкування до Москви прибули всього близько 20 глав держав, проте лідери багатьох країн світу вирішили відмовитися від участі в параді через роль Росії в українській кризі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України