Політика

Путін відкинув пропозицію про перемир’я в Україні, оскільки це буде вигідно ЗСУ — Орбан в інтерв’ю BILD

Заступник головного редактора BILD Пауль Ронцхаймер вирушив до Будапешта, де взяв інтерв’ю у Віктора Орбана одразу після його повернення з Києва та Москви. Публікуємо основні тези прем’єр-міністра Угорщини:

«Що буде на фронті у наступні 2-3 місяці до виборів у США? Стане набагато гірше. Там більше зброї, і росіяни налаштовані рішуче. Енергія конфронтації та кількість жертв стануть ще гіршими, ніж за останні сім місяців. Хоча вони й так були жахливими і раніше. Те, що буде попереду, набагато гірше, ніж ми думаємо. <..> Обидві сторони вкладають у це великі зусилля. Навіть українці стали оптимістичнішими, бо отримали багато якісної зброї. <..> Отже головний аргумент — це людські жертви. Це найважливіша моральна мотивація. Але водночас є й інтереси Європи. Тому що те, що відбувається дуже погано для нас»
«Ситуація очевидна. Путін та Росія розпочали вторгнення в Україну. Але я не хочу вимірювати хто за що відповідальний. Моє завдання — зосередитись на тому, як досягти миру»
«Я поставив главам обох держав та урядів питання: чи є можливість узгодити обмежене за часом перемир’я, яке прискорить переговори про мир? А вже потім іти від перемир’я. Бо зараз усі думають навпаки. Спершу укласти мирну угоду, а потім опустити зброю. Обидва не впевнені. І українці, і росіяни відповіли те саме, як і Ви: що перемир’я на користь противника, оскільки за цей час він зможе перебудуватися і підготуватися до продовження війни»
«У нього [Путіна] чітке уявлення про те, що відбуватиметься, і як Росія переможе. Те саме стосується і Зеленського. [У Путіна] все просто: дивіться на факти, джерела енергії, чисельність населення. Путін не може програти, це дуже логічно. Якщо дивитися на солдатів, зброю та технології, які використовують у війні, то перемогти Росію — таку думку важко навіть уявити. Імовірність того, чи можна взагалі перемогти Росію, неможливо прорахувати»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України