Авторські статті

Путін скликав Радбез: говорили про мінські домовленості

Президент Росії Володимир Путін провів нараду з постійними членами Ради Безпеки РФ з питань реалізації мінських домовленостей, досягнутих «нормандською четвіркою» 12 лютого.

Про це у понеділок повідомляє прес-служба Кремля, передає Корупція.інфо

“Відбулося детальне обговорення реалізації підписаних у Мінську домовленостей щодо врегулювання ситуації на південному сході України з урахуванням телефонних контактів у «нормандському форматі», а також в контексті запланованих на найближчий час нових консультацій”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше 12 лютого лідери України, Німеччини, Франції і Росії у Мінську домовилися про комплекс заходів, що складаються з 13 пунктів.

Згідно з домовленостями, досягнутими у Мінську 11-12 лютого, вогонь на сході України має бути припинений у неділю, 15 лютого, о 00.00. Після цього має початися відведення важкого озброєння від лінії зіткнення.

Передбачається також звільнення і обмін усіх заручників на основі принципу «усіх на усіх», відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України в усій зоні конфлікту, виведення усіх іноземних озброєних формувань, військової техніки, а також найманців з території України тощо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України