Авторські статті

Путін розірвав угоду про транзит товарів з Білорусі

Президент РФ Володимир Путін підписав закон про ратифікацію Протоколу про припинення дії Угоди між урядами Росії і Білорусії про транзит товарів, що переміщуються між митними органами двох країн. Про це повідомляється на офіційному сайті Кремля, передає Joinfo.ua.

“Володимир Путін підписав Федеральний закон” Про ратифікацію Протоколу про припинення дії Угоди між Урядом Російської Федерації та Урядом Республіки Білорусь про транзит товарів, що переміщуються між митними органами Російської Федерації та митними органами Республіки Білорусь, від 29 червня 2007 року “, – йдеться в повідомленні Кремля .

Федеральний закон прийнятий Державною Думою 24 квітня 2015 і схвалений Радою Федерації 29 квітня 2015.

Довідка Державно-правового управління

Федеральним законом ратифікується Протокол про припинення дії Угоди між Урядом Російської Федерації та Урядом Республіки Білорусь про транзит товарів, що переміщуються між митними органами Російської Федерації та митними органами Республіки Білорусь, від 29 червня 2007 року, підписаний 12 лютого 2014 в місті Полоцьку.

Угода між Урядом Російської Федерації та Урядом Республіки Білорусь про транзит товарів, що переміщуються між митними органами Російської Федерації та митними органами Республіки Білорусь, від 29 червня 2007 року, припиняє свою дію з дати набрання чинності Протоколу у зв’язку з втратою його актуальності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.