ЄС|NATO

Путін першим почав торг з Україною – і програв

 Дорогі друзі! Моїх пару слів з приводу сьогоднішніх заяв російських про “хотілки” отримати гарантії не вступу України в НАТО. Вся ця війна йшла і йде тільки через це. І через не вступу до ЄС. Але росіяни завжди говорили, що в Європі з досвіду колишніх соцкраїн є формула- вступ до ЄС тільки через НАТО. Тобто достатньо заблокувати вступ України в НАТО, що автоматично тягне собою не вступ до ЄС.

Тому російсіяни розробили простий, як двері, план. “Ополченці” – воюють. Влада України російська , Європа примушує до переговорів з “ополченцями”, які в свою чергу вимагають федералізації. Але федералізація- не сама ціль, а інструмент однієї або двох частин заблокувати вступ в НАТО. Геніальний план. Все це розуміли, але ніхто цього не вимовляв вголос. Чому? Тому що, всі, хто мав і має хоч якесь відношення до бізнесу або комерції знають залізобетонне правило – “Хто перший ціну назвав – той програв.” Чому? запитають ті, хто не комерсанти. Тому що торг вже йде від тієї ціни, що озвучена. І вона напевно буде сильно зменшена.

Що ми маємо сьогодні. Вони озвучили ціну. І вони вже відразу відмовилися від половини своїх “хотілок” – від Україна не в ЕС. Оскільки росіяни вже згодні на план Бжезінського – Фінляндія! В ЄС, але не в НАТО.

А тепер тільки починається торг) Україна разом з “західними партнерами” спочатку буде незгідна з Путіним. Той буде лякати війною. Пінг-понг, гойдалки. Це і є торг. І в підсумку зійдуться десь посередині. Ми йдемо в НАТО. Децентралізація і російську мову як регіональної.  В сухому залишку що? Путіна отримає тріснувшу кульку, яка входить і виходить)). І буде спокійно збиратися на концерт леді Гаага) А ваті розкажуть як він всіх переграв.
Але це не важливо! Важливо те, що все буде у нас добре!

І останнє. Чому так і чому зараз? Брісбен! це і є чарівна сила англо-сакських пендюлей на тлі меланхолійно задуманої Піднебесної!
Можливо і Крим повернемо через років 3-5. Не раніше. Тільки після можливого розпаду Росії.  Цей план “західних партнерів” нашому плану не заважає.
Слава Героям!

Дописувач: Олег ПОНОМАРЬ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.