Авторські статті

Путін не зможе відвідати Польщу 27 січня, в день 70-річчя звільнення Освенцима

  Путін не зможе відвідати Польщу 27 січня, коли відзначатиметься 70-річчя звільнення Освенцима. Забавно, але прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков пояснив це щільним графіком Путіна, причому сухо, коротко і без зайвих пояснень.

– У нього щільний робочий графік, – заявив Пєсков  і все.

Але, пане, вибачте товаришу Пєсков лукавить, втім як і завжди. Адже погодьтеся, звільнення Освенцима це знаменна, пам’ятна події для всієї Європи, як символ перемоги над нацизмом. Причому дата, 70 років, більш ніж знакова! І ви хочете сказати, що графік Путіна не дозволить відвідати Польщу?

Якщо по правді, то вся справа в тому, що останнім часом серйозно погіршилися відносин, між Росією і Польщею, президент Росії явно не хоче потрапити в незручне становище, як вже було на зустрічі в G20 в Австралії або Індії. Та й самі поляки, 10 років тому зустріли Путіна у своїй країні масовими акціями протесту, сьогодні було б куди більше дій по відношенню до лідера Росії.

Таким чином, Путін виявляється в абсолютній політичній ізоляції, адже по суті, візити в Європейські країни для нього, м’яко кажучи – заказані. Єдині напрямки в яких він може бути впевнений – це КНДР і Зімбабве підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Нет ну правда, в честь освобождения каких то евреев, которые счас плетут мировую интригу против Путина? Весь мир в сговоре против Путина. И что Путин должен поддерживать это. Россия -это Путин, и ни чьйё другого. А что не Путин то не Россия. Вся Россия это весь Путин и не меньше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.