Авторські статті

Пугачова відмовилися повертатися на Росію

Алла Пугачова, як пишуть росЗМІ, знову відмовилася від пропозиції Кремля повернутися на росію.

За даними російського Z-каналу “Кремлівська табакерка”, який посилається на неназвані джерела, близькі до Пугачової, пропозицію було передано через прес-секретаря диктатора Дмитра Пєскова.

Він обіцяв співачці прощення за антивоєнну позицію і посаду в адміністрації президента в обмін на повернення та участь у виборчій кампанії путіна. Співачка відмовилася, повідомляє ресурс.

“Вона вчергове вже вкотре відповіла путіну відмовою і не хоче з ним співпрацювати… Сказала, що не хоче зв’язуватися з владою, поки триває війна, і що сподівається: весь цей жах закінчиться скоро, а тоді вже можна буде замислюватися і про повернення на росію, і навіть про участь у політиці. А поки забруднити себе війною не хоче”, – повідомив ресурс.

Ба більше, за його даними, Пугачова також дала пораду пєскову, до якого нібито ставиться із симпатією, що йому потрібно міняти свого роботодавця.

“Порадила йому подумати про відставку і пошукати собі нового начальника, тому що скоро на росії будуть серйозні зміни”, – розповів російський канал.

 Пугачева снова отказалась от предложения Путина и дала совет Пескову – росСМИ

Зазначимо, що підтвердження інформації, озвученої цим ресурсом, на сьогодні немає.

Пугачова переїхала з росії до Ізраїлю 2022 року після початку повномасштабної війни проти України. На відміну від свого чоловіка Максима Галкіна, Пугачова досить стримано коментує те, що відбувається, не наважуючись різко критикувати путіна і його режим за агресію. Проте своєї антивоєнної позиції вона не приховує.

Відомо, що співачка продала свій особняк і ліквідувала російський бізнес. Судячи з усього, повертатися на росію найближчим часом вона не планує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України