Економіка

Публічні (державні) закупівлі PROZORRO на SmartTender

Електронний торговельний майданчик SmartTender було створено задля покращення умов проведення процедур з публічними (державними) закупівлями для зацікавлених осіб. Компанія пропонує для клієнтів своєчасне оновлення списків конкурентних та сучасних закупівель по всій території країни в електронному форматі.

Такий формат роботи з державними закупівельними процедурами дозволяє значно поліпшити ефективність, прозорість та швидкість здійснення торгів на ринку. Усі наведені закупівлі мають справедливу та цілком виправдану ринкову вартість на оголошені товари, послуги та роботи. Окрім того, усі ціни є актуальними на момент безпосереднього проведення торгів і повністю відповідають дійсності.

Створений електронний майданчик став не лише інструментом по швидкому та зручному доступу до публічних закупівель, засобом значної економії коштів та часу, але й відповідним заходом щодо зведення до мінімальної позначки ризиків корупції та шахрайства.

Технічний рівень та облаштованість ЕТМ (електронного торгового майданчика) Smart Tender цілком відповідає дійсним потребам користувачів. Він дозволяє продавцю (Учаснику торгів) та покупцю (Організатору торгів) взаємодіяти та співпрацювати на взаємовигідних умовах впродовж усіх етапів укладення угоди, не витрачаючи при цьому багато дорогоцінного часу.

Неодмінно, особи, що беруть безпосередню участь у процесі закупівель, керівники відділів чи менеджери, стикались з проблемами пошуку найбільш вигідних умов збуту та постачання товарів та послуг. Окрім того, деколи виникає потреба опублікувати чи навпаки знайти рідкісні пропозиції, що стає досить накладним за умов відсутності електронного списку торгів.

Електронний формат торгового майданчика для державних закупівель корисний ще й тим, що можна за декілька хвилин прогортати список наявних та актуальних на даний момент торгів, оцінити вартість та умови пропозицій і вибрати найбільш гідний та відповідний варіант. Окрім того, це відкриває цілий ряд інших переваг, серед яких можна виділити наступні:

  • Мінімізація людського фактора та рівня корупції на всіх етапах проведення закупівель
  • Значна економія часу та збереження коштів
  • Чесні та прозорі умови співробітництва, за яких кожен учасник торгів має рівні умови для отримання бажаного результату
  • Універсальність та практичність ресурсу – можливість користування з будь-якої точки світу, незалежно від поточного місця розташування
  • Підвищення якості проведення закупівель та оперативність здійснення необхідних операцій

Доступні, ефективні та чесні публічні (державні) закупівлі можна віднайти на офіційному інтернет-ресурсі електронного торгового майданчика Smart Tender – https://smarttender.biz/publichni-zakupivli-prozorro/ Компанія пропонує лише чесні, прозорі та максимально вигідні умови проведення торгів, економію часу учасників торгових операцій, чесну конкуренцію та ринку та захист від корупційних ризиків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.