Авторські статті

Психологи Євромайдану розпочинають спеціальні заняття для бажаючих отримати їхню допомогу

Психологічна служба Євромайдану розпочинає спеціальні заняття для надання допомоги активістам, журналістам і всім, хто потребує психологічної підтримки.

Про це під на брифінгу у Штабі національного спротиву повідомив керівник служби Володимир Погорілий.

«Щопонеділка і щоп’ятниці в Українському домі з 20 по 21.00 по буде проводитися Коло психологічної взаємопідтримки. Мета цих занять – надати можливість людям висловити свої переживання з приводу подій, що відбуваються в країні», – повідомив Володимир Погорілий.

За його словами, Впродовж двох місяців до фахівців Психологічної служби Майдану звернулося по допомогу 4 тисячі 348 осіб. В середньому за добу волонтери психологічної служби консультують близько 50 осіб, серед них не лише учасники акцій протесту, але й кияни і гості міста.

Керівник служби нагадав про роботу на Євромайдані Гарячої лінії психологічної допомоги.

«Всі бажаючі можуть звертатися за телефонами 099-093-80-10, 068-699-41-71 та 093-436-67-33. За цими телефонами можна дізнатись про контактні номери фахівців із Української спілки психотерапевтів, які надають безкоштовну психологічну допомогу в областях», – розповів Володимир Погорілий.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Так они же все не влезут в Украинский дом. Проще построить их в колонну и дружно, всем майданом, во главе тремя поросятами и Парубием загнать на Фрунзе, 103. Навсегда.Там их дом родной.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.