Психологи: з поганим настроєм легше налаштуватися на робочий лад

Як не парадоксально, але саме поганий настрій допомагає людині ефективніше працювати. Такий результат показало дослідження вчених з Університету Ватерлоо.

Депресивні стани останнім часом досить часто стали спостерігатися у людей різних вікових груп. Відомо, що поганий настрій обумовлено економічною ситуацією, постійним стреса та іншими проблемами.

Вчені з Університету Ватерлоо – професор психології Тара Маколі і доктор філософії Мартін С. Габель вирішили простежити вплив депресії на активність людини, для цього вони провели експеримент, в якому взяло участь 95 добровольців. В результаті психологи встановили, що з поганим настроєм легше налаштуватися на робочий лад. Одним з досліджуваних факторів стало вплив емоційної реактивності та його взаємозв’язок з настроєм. Нагадаємо, що емоційна реактивність є чутливість, інтенсивність і тривалість емоційної реакції, яка безпосередньо пов’язана з настроєм.

У ході експерименту встановлено, що для частини людей поганий настрій допомагає мислити швидше і гостріше, що дуже важливо не тільки в повсякденному житті, але і в критичній ситуації. Такі люди краще показують абсолютно протилежний ефект, швидше і якісніше працюючи в стані поганого настрою.

У ході експерименту всі його учасники виконували за дев’ять ять різних завдань і відповідали на запитання. Під час дослідження було проаналізовано залежність настрою, емоційних реакцій і робочої пам’яті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh