Авторські статтіТехно

Психологи: Соціальні мережі становлять небезпеку для психіки дитини

Група американських психологів настійно рекомендує батькам обмежити своїх дітей-підлітків відвідування соціальних мереж. На думку дослідників, неконтрольована активність неповнолітніх на просторах даних ресурсів може серйозно похитнути їх психіку.

Зокрема, уточнюють вчені, це стосується знущань і принижень, які часто в жартівливій формі активно застосовуються відвідувачами даних сайтів. Діти можуть ставитися до цього по-різному, проте в більшості випадків це може порушити об’єднання ефективність сприйняття реальності або істотно знизити самооцінку дитини.

Окремо психологи ставлять акцент на тому, що підлітки із-за своєї наївності можуть стати жертвами інтернет-шахраїв. Подібний вид злочинів активно поширюється в мережі. На даний факт батьків також просять звернути увагу. Третьою проблемою неконтрольованого доступу до соцмереж вчені назвали насиченість інтернету порнографічним контентом. Сучасні ресурси в гонитві за популярністю часто зловживають розміщенням матеріалу інтимного змісту, що не може не викликати занепокоєння у батьків.

Раніше вчені заявили, що соцмережі провокують дитячий алкоголізм. Дослідники стверджували, що наявність пропаганди «престижності» спиртного в інтернеті підштовхує підлітків в ранньому віці до вживання алкогольних напоїв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.