Психологи: Соціальні мережі становлять небезпеку для психіки дитини

Група американських психологів настійно рекомендує батькам обмежити своїх дітей-підлітків відвідування соціальних мереж. На думку дослідників, неконтрольована активність неповнолітніх на просторах даних ресурсів може серйозно похитнути їх психіку.

Зокрема, уточнюють вчені, це стосується знущань і принижень, які часто в жартівливій формі активно застосовуються відвідувачами даних сайтів. Діти можуть ставитися до цього по-різному, проте в більшості випадків це може порушити об’єднання ефективність сприйняття реальності або істотно знизити самооцінку дитини.

Окремо психологи ставлять акцент на тому, що підлітки із-за своєї наївності можуть стати жертвами інтернет-шахраїв. Подібний вид злочинів активно поширюється в мережі. На даний факт батьків також просять звернути увагу. Третьою проблемою неконтрольованого доступу до соцмереж вчені назвали насиченість інтернету порнографічним контентом. Сучасні ресурси в гонитві за популярністю часто зловживають розміщенням матеріалу інтимного змісту, що не може не викликати занепокоєння у батьків.

Раніше вчені заявили, що соцмережі провокують дитячий алкоголізм. Дослідники стверджували, що наявність пропаганди «престижності» спиртного в інтернеті підштовхує підлітків в ранньому віці до вживання алкогольних напоїв.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh