Німецькі психологи довели, що тривале проведення часу в соціальних мережах має згубні наслідки для людей. Депресія, незадоволеність своїм життям, і інші розлади психіки можуть з’явитися у активних шанувальників інтернету.
Нещодавно психологи, провідні фахівці університету в Копенгагені, провели достовірне спостереження серед користувачів Інтернет-ресурсів. Група з декількох десятків бажаючих протягом тривалого часу займалася переглядом сторінок у мережі Facebook своїх знайомих. Після таких постійних візитів, дослідники помітили в кожного члена групи деякі зміни в психіці. Деякі люди ставали пригніченими, в декількох осіб такі перегляди викликали нервозність, а ще деяка кількість випробовуваних почала страждати симптомами депресії.
На основі результатів психологи зробили висновки про те, що систематичний огляд фотографій інших людей, які ведуть активний спосіб життя, читання подібних історій в мережі, схильні викликати у людини, яка переглядає зворотну реакцію щодо своєї неповноцінності.
Враховуючи всі ці висновки, психологи попереджають населення, що краще для здоров’я вести активний спосіб життя самому в реальності, а не спостерігати за тим, як роблять це інші. Напередодні новорічних свят, психологи пропонують проводити час з рідними, а не в соціальних мережах.