Новини

Приватная школа дасть більш якісні знання?

Середня освіта є найважливішим етапом в житті людини, це фундамент, на якому будується все майбутнє. Сьогодні отримати її можна не тільки в державній школі, а й у приватних навчальних закладах. На світанку своєї появи, приватні школи не викликали особливого ентузіазму у батьків, вважалося що вони доступні тільки для еліти. Все зараз змінюється і батьки із задоволенням приводять своїх дітей саме до недержавних установ. Нехай державна школа буде розташована поруч з будинком, а приватна на іншому кінці міста.

У приватних освітніх закладів багато плюсів

Якщо заглибитися в питання навчання в платному закладі, то приватна школа передбачає ряд переваг, недоступних для звичайної, серед них:

  • високий рівень безпеки;
  • прозорість оплати послуг;
  • сучасні методики навчання;
  • якісне харчування;
  • індивідуальний підхід.

Забезпечується безпека охороною, територія закрита і сторонній ніхто не зайде. При чому охоронці професіонали своєї справи, а не пенсіонери-вахтери, як часто буває в звичайних школах і дитсадках.

Головним мінусом приватного закладу, багато хто вважає наявність оплати. Але якщо поглянути уважно і підрахувати, скільки доводиться здавати у всякі фонди, на придбання штор, фарби та інші витрати, то сума набігає не набагато менша. Зате батьки заплатять і можуть бути впевнені, що ніяких грошей у них вимагати потім не будуть. У класі точно не буде дітей з неблагополучних сімей, а значить виключається ризик їх впливу на учнів з порядних родин, що негативно відбивається на поведінці та успішності.

На що слід звернути увагу при виборі навчального закладу

Не кожна приватна школа у Києві відповідає високим стандартам якості, тому при виборі потрібно звертати увагу на різні фактори. Орієнтуються найчастіше на:

  • ухил;
  • викладацький склад;
  • наявність акредитації;
  • вартість послуг;
  • матеріально-технічну базу.

Недержавний навчальний заклад висуває високі вимоги при прийомі на роботу педагогів. До вакансії приватної школи приділяють особливу увагу, бо висококваліфікований викладацький склад є показником високого рівня закладу. Тому викладачі мають не тільки стаж роботи, але й високі особисті якості, постійно підвищують свою кваліфікацію і т. п.

Не всі знають, але акредитація видається для різних категорій окремо. Тобто, початкова школа отримує свій документ, молодша свій. Так само на відповідність перевіряється середня і старша школа, тому просити показати потрібно всі документи. Обов’язково необхідно вивчити оснащення закладу, наскільки сучасні тут комп’ютери, чи є інтерактивні дошки, а також інше обладнання для забезпечення якісного процесу навчання.

У сучасного учня повинен формуватися широкий кругозір

Державні установи мають якийсь один ухил, наприклад математичний або з посиленим вивченням іноземної мови. У недержавних організація навчально-виховного процесу дитини має на увазі комплексний підхід. Навчальна програма покликана дати дітям знання, які допоможуть сформувати світогляд грамотної людини і максимально швидко інтегруватися в сучасне суспільство. Зазвичай вивчається кілька іноземних мов, розглядаються основи економіки, фінансів та інших наук. Позитивно це відобржається і на результатах іспитів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh