Новини

Приватная школа дасть більш якісні знання?

Середня освіта є найважливішим етапом в житті людини, це фундамент, на якому будується все майбутнє. Сьогодні отримати її можна не тільки в державній школі, а й у приватних навчальних закладах. На світанку своєї появи, приватні школи не викликали особливого ентузіазму у батьків, вважалося що вони доступні тільки для еліти. Все зараз змінюється і батьки із задоволенням приводять своїх дітей саме до недержавних установ. Нехай державна школа буде розташована поруч з будинком, а приватна на іншому кінці міста.

У приватних освітніх закладів багато плюсів

Якщо заглибитися в питання навчання в платному закладі, то приватна школа передбачає ряд переваг, недоступних для звичайної, серед них:

  • високий рівень безпеки;
  • прозорість оплати послуг;
  • сучасні методики навчання;
  • якісне харчування;
  • індивідуальний підхід.

Забезпечується безпека охороною, територія закрита і сторонній ніхто не зайде. При чому охоронці професіонали своєї справи, а не пенсіонери-вахтери, як часто буває в звичайних школах і дитсадках.

Головним мінусом приватного закладу, багато хто вважає наявність оплати. Але якщо поглянути уважно і підрахувати, скільки доводиться здавати у всякі фонди, на придбання штор, фарби та інші витрати, то сума набігає не набагато менша. Зате батьки заплатять і можуть бути впевнені, що ніяких грошей у них вимагати потім не будуть. У класі точно не буде дітей з неблагополучних сімей, а значить виключається ризик їх впливу на учнів з порядних родин, що негативно відбивається на поведінці та успішності.

На що слід звернути увагу при виборі навчального закладу

Не кожна приватна школа у Києві відповідає високим стандартам якості, тому при виборі потрібно звертати увагу на різні фактори. Орієнтуються найчастіше на:

  • ухил;
  • викладацький склад;
  • наявність акредитації;
  • вартість послуг;
  • матеріально-технічну базу.

Недержавний навчальний заклад висуває високі вимоги при прийомі на роботу педагогів. До вакансії приватної школи приділяють особливу увагу, бо висококваліфікований викладацький склад є показником високого рівня закладу. Тому викладачі мають не тільки стаж роботи, але й високі особисті якості, постійно підвищують свою кваліфікацію і т. п.

Не всі знають, але акредитація видається для різних категорій окремо. Тобто, початкова школа отримує свій документ, молодша свій. Так само на відповідність перевіряється середня і старша школа, тому просити показати потрібно всі документи. Обов’язково необхідно вивчити оснащення закладу, наскільки сучасні тут комп’ютери, чи є інтерактивні дошки, а також інше обладнання для забезпечення якісного процесу навчання.

У сучасного учня повинен формуватися широкий кругозір

Державні установи мають якийсь один ухил, наприклад математичний або з посиленим вивченням іноземної мови. У недержавних організація навчально-виховного процесу дитини має на увазі комплексний підхід. Навчальна програма покликана дати дітям знання, які допоможуть сформувати світогляд грамотної людини і максимально швидко інтегруватися в сучасне суспільство. Зазвичай вивчається кілька іноземних мов, розглядаються основи економіки, фінансів та інших наук. Позитивно це відобржається і на результатах іспитів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України