Авторські статті

Прислужники режиму відповідатимуть за свої злочини

Режим Януковича впаде раніше, ніж багато хто сподівається, і тоді всім потенційним виконавцям злочинних наказів та тим, хто їх віддає чи покриває їх виконання, доведеться відповідати перед законом. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Віталій Чугунніков.

За словами депутата, влада так і не спромоглася знайти і покарати винних у жорстокому побитті людей на акціях протесту та поза ними, продовжує терор і залякування активістів, фабрикує справи проти них.

Зростає кількість провокацій проти мирних протестувальників за участі або під прикриттям представників силових структур, як це було, наприклад, у Харкові. Міліція і “тітушки” діють разом. А закон про амністію активістів, що був ухвалений парламентом та підписаний Президентом, не виконується. Усе це, відзначає Чугунніков, свідчить по відсутність у режиму Януковича політичної волі для цивілізованого варіанту виходу із політичної кризи, до якої він призвів країну за майже чотири роки свого правління.

“Ми вимагаємо від усіх органів державної влади – від керівників силових структур до Президента – припинити тиск і переслідування громадських активістів, покласти край безкарному терору проти них, забезпечити виконання закону про припинення переслідувань учасників масових акцій. Режим Януковича впаде раніше, ніж багато хто сподівається. Тож ми закликаємо усіх потенційних виконавців злочинних наказів та тих, хто їх віддає чи покриває їх виконання, пам’ятати про невідворотність покарання за злочини незалежно від того, що зараз їм обіцяють їх господарі”, – наголосив Віталій Чугунніков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.