Війна РФ проти України

Примус до масового «жесту доброї волі»: ліквідація ворожого десанту і дезінформація рф про контрнаступ ЗСУ

У результаті організованого контрнаступу Сил оборони на кількох напрямках, загарбники панічно кидають свої позиції і тікають від бойових зіткнень та можливих оточень, повідомили в ГУР.

Детально про вдалі дії ЗСУ:

Харківський напрямок:

• Ворожі війська 202-го окремого мотострілецького полку кинули позиції та втекли у лісосмугу – окупанти без командирів та зв’язку з рештою своїх військ: деякі з них просять дружин звертатися на гарячі лінії міноборони рф та Червоного Хреста з вимогою вивести їх України.

• Загарбники спробували чинити опір наступу ЗСУ, але зазнали серйозних втрат, залишили позиції та малими групами відійшли назад – нарікають на потужний наступ Сил оборони, відсутність БК, техніки, логістики: з бойових позицій відступають дезорганізовано, тікають на відібраних у цивільних велосипедах і моторолерах, дехто йде пішки.

• кремлівські пропагандисти запулили інформацію, що контрнаступ ЗСУ – це фейкова «піар-акція» і намагаються переконати росіян, що «усі повідомлення про контрнаступ – «показовий виступ» для Європи та цивілізованого світу, а все надане західне озброєння та військова техніка – продані невідомим покупцям».

• Припинив своє існування 237-й гвардійський десантно-штурмовий полк рф – серед особового складу дуже багато загиблих або поранених. Значна частина з тих, хто вижив, перебувають у вкрай важкому стані.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – https://spravdi.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України