Авторські статті

Прикордонники Чернівецького загону запобігли незаконному вивезенню двох дітей за межі України

Прикордонне відомство неодноразово інформувало про порядок здійснення закордонних поїздок з дітьми. Але і надалі мають місце випадки надання на паспортний контроль документів, оформлених не належним чином, серед яких трапляються також і ті, що були видані незаконно.

Так, сьогодні прикордонники Чернівецького загону запобігли спробі вивезення двох неповнолітніх дітей з території України. У пункт пропуску «Порубне» на паспортний контроль прибула 32-річна жителька Тернопільщини, яка разом зі своїми дітьми 7 та  10 років прямувала до Румунії. Під час перевірки документів українка надала на паспортний контроль нотаріальне доручення батька на згоду вивезення дітей за кордон. Проте в ході перевірки прикордонники встановили, що доручення видане незаконно, адже на момент його оформлення батько не перебував на території України.

За даним фактом про ознаки можливого кримінального правопорушення було проінформовано представників Національної поліції. В подальшому жінку разом з неповнолітніми дітьми передано до правоохоронних органів.

Держприкордонслужба ще раз звертається до усіх подорожуючих, які найближчим часом збираються перетинати кордон, відповідально ставитись до оформлення своїх документів та документів на дітей.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України