Приходько: Єрмак зірвав спецоперацію СБУ із захоплення “вагнерівців”. Вимоги до Зеленського – негайна посадка його за держзраду. Відео перемовин

Ви чекали від мене коментаря. Ви писали мені і телефонували. Питали “Чи дійсно була спецоперація СБУ, ГУР та СЗР, метою якої було виявлення і захоплення ваґнерівців?”

Про це повідомив Назар Приходько.

Відповідаю: після інформації яку оприлюднив Євген Шевченко – я теж трошки покопав, адресно позапитував кого треба… І от сьогодні, доповнюючи Женю та Юрий Бутусов – я можу сказати з упевненістю: да – була.

Я казав, що у нас в СБУ ДКР (Департамент контррозвідки), чи не єдиний зараз департамент віддалений і доволі незалежний від Баканова та його замів. Вони дійсно готували цю операцію рік, разом з колегами з інших відомств, була проведена КОЛОСАЛЬНА робота. КОЛОСАЛЬНА.

Уявіть тільки: вийти на конкретних людей причетних до збиття МН-17 та Іл-76, увійти до них в довіру, провести співбесіду, переконати, в тому числі за допомогою АКЦЕНТУ відповідного, над яким теж працювали, щоб ті подумали що говорять з росіянином…

Розробити план, згідно з яким літак, який мав вилетіти з Мінська в Стамбул, здійснить екстрену посадку у Києві під приводом того, що пасажиру погано. Пасажир прибув у Мінськ окремо – це наш агент, як ви зрозуміли.

І тут… І тут все зірвалося через Єрмака. Да, я не пишу огульно аби бути в тренді. Через ЄРМАКА, який злив ТАКУ класну операцію… І це незабаром буде ДОВЕДЕНО. Я знаю, про що говорю.

Розписувати багато не буду, а просто скажу: ви ж розумієте, що 24.08.2020 у Києві для нас не вихідний день? До тих вимог які були озвучені Рух Опору Капітуляції можна сміливо додати не тільки вимоги до Зеленського по невизнанню виборів у Білорусі та засудженню кровопролиття, а й НЕГАЙНУ посадку Єрмака. НЕГАЙНУ. За Держзраду. Крапка.

Відео перемовин офіцера СБУ з бойовиком:

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh