Авторські статті

Приходько: Єрмак зірвав спецоперацію СБУ із захоплення “вагнерівців”. Вимоги до Зеленського – негайна посадка його за держзраду. Відео перемовин

Ви чекали від мене коментаря. Ви писали мені і телефонували. Питали “Чи дійсно була спецоперація СБУ, ГУР та СЗР, метою якої було виявлення і захоплення ваґнерівців?”

Про це повідомив Назар Приходько.

Відповідаю: після інформації яку оприлюднив Євген Шевченко – я теж трошки покопав, адресно позапитував кого треба… І от сьогодні, доповнюючи Женю та Юрий Бутусов – я можу сказати з упевненістю: да – була.

Я казав, що у нас в СБУ ДКР (Департамент контррозвідки), чи не єдиний зараз департамент віддалений і доволі незалежний від Баканова та його замів. Вони дійсно готували цю операцію рік, разом з колегами з інших відомств, була проведена КОЛОСАЛЬНА робота. КОЛОСАЛЬНА.

Уявіть тільки: вийти на конкретних людей причетних до збиття МН-17 та Іл-76, увійти до них в довіру, провести співбесіду, переконати, в тому числі за допомогою АКЦЕНТУ відповідного, над яким теж працювали, щоб ті подумали що говорять з росіянином…

Розробити план, згідно з яким літак, який мав вилетіти з Мінська в Стамбул, здійснить екстрену посадку у Києві під приводом того, що пасажиру погано. Пасажир прибув у Мінськ окремо – це наш агент, як ви зрозуміли.

І тут… І тут все зірвалося через Єрмака. Да, я не пишу огульно аби бути в тренді. Через ЄРМАКА, який злив ТАКУ класну операцію… І це незабаром буде ДОВЕДЕНО. Я знаю, про що говорю.

Розписувати багато не буду, а просто скажу: ви ж розумієте, що 24.08.2020 у Києві для нас не вихідний день? До тих вимог які були озвучені Рух Опору Капітуляції можна сміливо додати не тільки вимоги до Зеленського по невизнанню виборів у Білорусі та засудженню кровопролиття, а й НЕГАЙНУ посадку Єрмака. НЕГАЙНУ. За Держзраду. Крапка.

Відео перемовин офіцера СБУ з бойовиком:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=9BXWnDDLxYw&feature=emb_logo&

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.