Авторські статті

Прийняті кадрові рішення – це максимальний компроміс між рівнем професійності та надвисокими очікуваннями суспільства

Контроль над силовими органами опозиція отримала лише сьогодні, тому про повноцінне виконання обов’язків людьми, які були призначені на керівні посади цих органів, сьогодні говорити не варто, адже вони не мали юридичних підстав віддавати якісь накази. Про це сказав голова комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, народний депутат від фракції “УДАР” Віктор Чумак під час ефіру на Громадському.tv.

“Якщо говорити про люстрацію, то відповідний законопроект є давно, тому зараз його потрібно удосконалювати та приймати в найближчі дні. Перш за все, ним потрібно встановити чіткий парламентський контроль за призначенням суддів і силовиків якщо не через люстраційні комісії, то через парламентські комітети та широкі обговорення з громадськістю”, – зазначив “ударівець”.

На його думку, також сьогодні необхідно терміново створювати робочу групу з питань Севастополя та тієї небезпечної ситуації, яка зараз має місце в Криму.
За словами Чумака, політики самі навмисо нагнітають ситуацію і самі ж її “підігрівають” зсередини, коли жодних зовнішніх тисків на Севастополь не існує. “Ми не повинні робити жодних радикальних кроків по відношенню до населення Севастополя, там потрібно зустрічатися з людьми, розповідати їм про реальний стан речей, відсутність будь-якої небезпеки по відношенню до них, а також пояснювати, що через такі настрої вони можуть втратити свій основний заробіток – туристів та інвестиції”, – підкреслив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.