Поради

Придбати вишиванки ручної роботи

Україна має у своєму багажі дуже багато традицій, страв, фольклору, одягу, як створювалися протягом багатьох століть. Ці речі дуже цінні для людей, що поважають свою країну, та мають відчуття патріотизму. Бо наша земля, дає нам все для існування і ми маємо цінувати це.
Сьогодні ми поговоримо про традиційний український одяг, а точніше вишиванки, але не звичайні, а повністю ручної роботи. Також розкажемо вам про місце, де ви з легкістю зможете їх придбати.

Традиційна українська сорочка — вишиванка

Напевно, якщо замислитися над визначенням слова “вишиванка”, то окрім того, що це традиційний український одяг, нічого точного неможливо сказати. Оскільки насправді вишиванка для українців є не просто сорочкою з орнаментом — це історія наших пращурів, боротьби за свободу, та нагадування про власні корені. Вишиванки ручної роботи при одяганні, нагадують про щось своє, про рідне.

Історики не дають ніяких однозначних відповідей щодо того, коли з’явилося ремесло вишивання сорочок. Відомо про різні археологічні знахідки, але зразок найпершої такої вишиванки знайти не вдалося. Але достеменно відомо, що у орнаменти, які вишивають на них й зараз, мають особливий вплив на життя українця, який носить її. Принаймні так вважали пращури. Наприклад, велика кількість яскравих, насичених кольорів на орнаменті мала позитивне значення та щастя. У той час як вишиванки грубих і сірих відтінків свідчили про можливе горе і біду. Вишиті тварини на сорочці характеризували вірність, а квіти сімейне щастя та любов.

Щодо вишиванок у XXI столітті, то вони залишилися традиційними, але з невеликими змінами у кольорах. Якщо раніше найпоширенішим варіантом була біла сорочка з льону, то тепер є можливість придбати рожеву, зелену, чорну та інші. Окрім того, наше старовинне ремесло у сучасному світі стало справжнім модним трендом, оскільки багато світових дизайнері створюють свої колекції на основі українських вишиванок. Тому нам з вами однозначно є чим пишатися.

Кожен українець, який одягає сорочку має пам’ятати, що це не додає тобі патріотизму, а лише нагадує про те, якій країні ти маєш залишатися вірним та яку Батьківщину тримати в себе у серці. Патріотизм проявляється у зовсім інших речах, тому не потрібно про це забувати.

Де можна придбати сорочки (вишиванки) ручної роботи

Рекомендуємо завітати на сайт хенд мейд магазину “UkrainArt ”, що спеціалізується на продажу якісних українських речей ручної роботи та високої якості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України