Новини

Прибирання після ремонту в Києві

Чимало сімей з нетерпінням очікують завершення ремонту, щоб якнайшвидше переїхати в нове житло. Проте цю радісну подію відділяє етап прибирання. Не всі можуть якісно прибрати у новому помешканні через зайнятість на роботі чи особисті справи У такому випадку краще довірити справу професіоналам компанії «Уборка Эксперт», які мають досвід у сфері клінінгу, оснащені професійним обладнанням та спеціальними миючими засобами.

Послуги від «Уборка Эксперт»

Компанія «Уборка Эксперт» надає послуги прибирання після ремонту в Києві квартир, приватних, дачних будинків, котеджів у м. Київ. Власники житла мають змогу замовити прибирання після ремонту. Самостійно здійснити таке прибирання непросто, адже залишається багато дрібного пилу та будівельного сміття. Професіонали від «Уборка Эксперт» відмиють квартиру від залишків фарби, цементу, клею, заберуть сліди малярного скотчу, клейкої стрічки на скляних поверхнях. Також клінери вимиють вікна ззовні та всередині. До спектру послуг також входять:

  • Видалення дрібного пилу після ремонту зі всіх типів поверхонь.
  • Миття дзеркальних (скляних) поверхонь.
  • Миття плитки, сантехніки.
  • Миття та натирання підлоги.

Перевага роботи «Уборка Эксперт» в тому, що працівники збирають залишки будівельного сміття у спеціальні мішки. Клієнти отримують гарантію якості на свою роботу. Якщо власники помітять бруд протягом 24 годин після завершення прибирання, команда усуне недоліки без додаткової оплати.

Власникам житла не потрібно купувати миючі засоби чи забезпечувати персонал технікою. Служба клінінгу володіє всіма потрібними миючими засобами та сучасними приладами. Середній час роботи в одному приміщенні становить до 8 годин. Господарю не обов’язково бути присутнім під час роботи, його повідомлять за годину до завершення прибирання, і він може лише перевірити результат.

Ціна послуг та як зробити замовлення

На офіційному сайті компанії https://uborka.com.ua розміщений прайс-лист, згідно з яким можна розрахувати приблизну вартість робіт. На ціну впливають кілька чинників:

  • площа приміщення;
  • наявність меблів;
  • замовлення додаткових послуг (миття жалюзі, вікон, хімчистка м’яких меблів).

Щоб розрахувати вартість, потрібно заповнити коротку форму та вказати номер телефону. Відповідь можна отримати на месенджери Вайбер та Телеграм (безкоштовно). Замовити послугу просто за номером телефону або на сайті компанії. Оплата здійснюється на карту банку чи готівкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України