Авторські статті

При формуванні уряду необхідно врахувати вимоги громадськості

Верховна рада України повинна врахувати при формуванні нового складу уряду вимоги громадськості. Про це заявив народний депутат Павло Розенко у ефірі телеканалу ZIK.

“Ми повністю погоджуємося з громадськими ініціативамі. Люди в уряді повинні відповідати чітким крітеріям. По-перше, вони мають бути фахівцями, по-друге – не мати жодних корупційних шлейфів та історій за все своє політичне життя”, – сказав Розенко.

На його думку, процес формування уряду буде публічним лише за умови погодження кандидатур з громадськістю. “Суспільство має знати їх прізвища, принаймні, за день або за два дні до голосування, щоб усі громадські ініціативи могли дати характеристику кожному члену уряду”, – зазначив депутат.

Розенко наголосив, що до складу коаліції не можуть увійти депутати фракції комуністів та Партії регіонів. “Ми за публічний процес. По-перше, формування коаліційної угоди, а по-друге, ми хочемо знати, хто цю угоду підпише, тому що ми не допустимо, щоб підписували коаліційну угоду, наприклад, партія комуністів і ми проти того, щоб до коаліції формально входили депутати фракції Партії регіонів”, – додав він.

“Спочатку треба дати Майдану хоча б коаліційну угоду, бачення майбутнього, і вже під бачення майбутнього потрібно разом, публічно, формувати кадровий потенціал”, – заявив Розенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України