При формуванні уряду необхідно врахувати вимоги громадськості

Верховна рада України повинна врахувати при формуванні нового складу уряду вимоги громадськості. Про це заявив народний депутат Павло Розенко у ефірі телеканалу ZIK.

“Ми повністю погоджуємося з громадськими ініціативамі. Люди в уряді повинні відповідати чітким крітеріям. По-перше, вони мають бути фахівцями, по-друге – не мати жодних корупційних шлейфів та історій за все своє політичне життя”, – сказав Розенко.

На його думку, процес формування уряду буде публічним лише за умови погодження кандидатур з громадськістю. “Суспільство має знати їх прізвища, принаймні, за день або за два дні до голосування, щоб усі громадські ініціативи могли дати характеристику кожному члену уряду”, – зазначив депутат.

Розенко наголосив, що до складу коаліції не можуть увійти депутати фракції комуністів та Партії регіонів. “Ми за публічний процес. По-перше, формування коаліційної угоди, а по-друге, ми хочемо знати, хто цю угоду підпише, тому що ми не допустимо, щоб підписували коаліційну угоду, наприклад, партія комуністів і ми проти того, щоб до коаліції формально входили депутати фракції Партії регіонів”, – додав він.

“Спочатку треба дати Майдану хоча б коаліційну угоду, бачення майбутнього, і вже під бачення майбутнього потрібно разом, публічно, формувати кадровий потенціал”, – заявив Розенко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh