Економіка

Проєкти розвитку експортної спроможності України у фокусі роботи з ЄБРР – Мінвідновлення

Проєкти розвитку експортної спроможності України у фокусі роботи з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Про це йшлося під час зустрічі команди Мінвідновлення з першим віцепрезидентом ЄБРР Юргеном Рігтерінком, керуючим директором ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне та заступницею голови представництва ЄБРР в Україні Іриною Кравченко.

«Україна розвиває стратегічні проєкти, які спрямовані на розвиток експортної спроможності країни. Серед них – проєкти «Укрзалізниці» та Агентства відновлення. Ми зосереджені на прискоренні процесів двосторонньої співпраці з ЄБРР. Міністерство відновлення зацікавлене у тому, щоб процедури закупівель були швидкими настільки, наскільки це можливо», — наголосив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Він зазначив, що команда міністерства провела моніторинг понад 100 проєктів у транспортному секторі, щоб визначити пріоритети, стан фінансування, потреби, стан впровадження та готовності.

Своєю чергою, Юрген Рігтерінк наголосив на міцному партнерстві між Україною та ЄБРР та готовності Банку посилити співпрацю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України