Війна РФ проти України

Провал паспортизації та проблеми з кадрами. Дайджест новин з тимчасово окупованих територій

Разом з Центром національного спротиву продовжуємо дайджест новин з тимчасово окупованих територій. У цих матеріалах розповідатимемо про українців, які героїчно чинять опір ворогу.

🔻Провалений план по паспортизації

Українці, які опинилися під тимчасовою окупацією, не хочуть брати російські паспорти. Навіть за грошову винагороду. Тому загарбники вирішили діяти силою – у мешканців одного із сіл Запорізької області примусово відібрали українські паспорти. І навіть після цього місцеві мешканці все одно не стали в чергу за російськими документами.

🔻 Серйозні проблеми з кадрами

Десятки підприємств зупинилися, адже українці не хочуть працювати на ворога. Так, жоден з працівників залізорудного комбінату на Запоріжжі не погодився підписати контракт з росіянами, які обіцяли виплачувати 60% від зарплати станом на 23 лютого. А у Бердянську не можуть налагодити функціонування міста. Щоб навести «порядок», туди планують відрядити російського управлінця.

🔻Переселення росіян на окуповані землі

Через брак колаборантів на Луганщину звозять росіян. Так, в область вже завезли освітян з тамбовської області, а заступником «міністра освіти» «днр» призначили росіянина.

У кремлі ухвалили рішення прирівняти усіх громадян рф, які працюють на тимчасово окупованих територіях України, до ветеранів. Таким чином хочуть збільшити кількість спеціалістів, зокрема вчителів, лікарів, управлінців, які незаконно працюватимуть в окупаційних органах рф в Україні.

Попри це черг на поїздки до України немає і росіян відправляють працювати в наказовому порядку.]

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – https://spravdi.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.