Війна РФ проти України

Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»

Протитанкісту Ігору ще і 30-ти немає та його особистий рахунок знищеної ворожої техніки давно обраховується десятками. На запитання про найближчі плани – не задумуючись відповідає: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні».

За роки війни воїн опанував усі протитанкові засоби, що є на озброєнні української армії, в тому числі й закордонні зразки – Javelin та NLAW.
— Зустрічати окупантів є чим. Засобів – достатньо, як для дальнього бою, та і для ближнього. Особисто я є фанатом української «Стугни». Вона зручна, безпечна та ефективно працює на відстані до 5 кілометрів.
Ігор по-військовому стримано розповідає про бої, в яких брав участь. А через особисту скромність вперто відмовляється називати точну цифру спаленої ворожої бронетехніки.
— Для нашого розрахунку процес знищення російських танків чи БМП давно перетворився на буденність. Про що тут розповідати? Ну, побачили ворожу машину, навелися, постріл – і все, танк перетворився на купу металобрухту. Потім – наступний, якщо треба, змінюємо позицію і продовжуємо роботу. І так щодня.
Чоловік родом із Чернігівщини. Ще два роки тому працював на залізниці. Каже, на рідній землі нині теж щодня точаться бої. Починаючи із 24 лютого, Московія кинула максимум ресурсів, аби захопити Україну. Та наші захисники були готові до такого розвитку подій і одразу показали, хто в українській хаті господар!
– Можете бути впевнені – військовослужбовці ЗСУ працюють ефективно! Ми достойно показали себе у боях з московитами та готові зустрічати і тих «асвабадітєлєй», яких кремль назгрібає по всьому світу. Я знаю із середини, якими є українські воїни.
Наші хлопці знають, як воювати і знають, за що вони воюють. Тому впевнений у тому, що ми швидко винищимо окупантів на всій території України! Перемога буде за нами!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.