Авторські статтіНовини з Австрії

Всесвітня організація охорони здоров’я включила відмову від вакцинації в список десяти глобальних загроз для здоров’я

З точки зору експертів ВООЗ, противники вакцин представляють такий же великий ризик для здоров’я в світі, як Ебола, стійкість до антибіотиків і забруднення повітря.Логіка проста — чим менше людей вакциновано, тим вище ризик виникнення епідемій.

В останні роки кількість випадків кору зростанні як на дріжджах завдяки противниками вакцинації — як в індустріальних країнах, так і іншому світі. Тільки в Австрії число випадків захворювання на кір за останні роки потроїлася. Кір повинна була бути ліквідована до 2020 року, але , оскільки деякі батьки не хочуть робити щеплення своїм дітям, небезпечне захворювання продовжує поширюватися, і тепер викорінити її вже станеться.

Кір надзвичайно заразний і, всупереч чутками, дуже небезпечний. Віруси передаються при розмові, кашлі або чханні через маленькі крапельки в повітрі. Захворювання супроводжується спочатку грипоподібними симптоми, а потім характерним висипом.

Інфекція надзвичайно послаблює імунну систему і одним із найстрашніших наслідків може бути запалення мозку, коровий енцефаліт, який може призвести до смерті або необоротної інвалідності.

За матеріалами: heute.at
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України