Всесвітня організація охорони здоров’я включила відмову від вакцинації в список десяти глобальних загроз для здоров’я

З точки зору експертів ВООЗ, противники вакцин представляють такий же великий ризик для здоров’я в світі, як Ебола, стійкість до антибіотиків і забруднення повітря.Логіка проста — чим менше людей вакциновано, тим вище ризик виникнення епідемій.

В останні роки кількість випадків кору зростанні як на дріжджах завдяки противниками вакцинації — як в індустріальних країнах, так і іншому світі. Тільки в Австрії число випадків захворювання на кір за останні роки потроїлася. Кір повинна була бути ліквідована до 2020 року, але , оскільки деякі батьки не хочуть робити щеплення своїм дітям, небезпечне захворювання продовжує поширюватися, і тепер викорінити її вже станеться.

Кір надзвичайно заразний і, всупереч чутками, дуже небезпечний. Віруси передаються при розмові, кашлі або чханні через маленькі крапельки в повітрі. Захворювання супроводжується спочатку грипоподібними симптоми, а потім характерним висипом.

Інфекція надзвичайно послаблює імунну систему і одним із найстрашніших наслідків може бути запалення мозку, коровий енцефаліт, який може призвести до смерті або необоротної інвалідності.

За матеріалами: heute.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh