Прострочення по виплаті акціонерам Юкоса тягне Росію в боргову яму

З сьогоднішнього дня починається нарахування відсотків за прострочення виконання арбітражних рішень про виплату Росією $ 50,1 млрд колишнім акціонерам ЮКОСа. Арбітражні рішення за регламентом ЮНСІТРАЛ (Комісія ООН з права міжнародної торгівлі) встановлюють пільговий термін виплат – до 15 січня 2015 року. З 16 січня розпочалося нарахування відсотків за прострочення, у розмірі 3,3-3,4%. Якщо до кінця року РФ так і не виплатить необхідну суму, то її розмір збільшитися до $ 1,7 млрд.

Знаючи імперські амбіції і  впевненість у своїй правоті Росії, а так само відсутність у бюджеті РФ на 2015 рік витрат на виплати екс-акціонерам ЮКОСа, можна сміливо припустити, що виплат таки і не буде. Таким чином Росія заганяє себе в аналог державного боргу, який з кожним роком буде тільки рости.

Примітно те, що при відмови від виплати компенсації у російської сторони можуть почати вилучати активи в США, Великобританії, Франції, Німеччині, Нідерландах та інших країнах. Скажімо так, приїхала олімпійська команда РФ на чергові зимові ігри в Південну Корею, а у них і конфіскували лижі та ковзани. І чого обурюватися – Путіну треба за це дякувати. І чим далі буде ця виплата відтягатися, тим більшим вантажем вона буде висіти не стільки на Росії, скільки на росіянах,  адже рано чи пізно, а виплатити доведеться підсумовує zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh