Авторські статті

Прострочення по виплаті акціонерам Юкоса тягне Росію в боргову яму

З сьогоднішнього дня починається нарахування відсотків за прострочення виконання арбітражних рішень про виплату Росією $ 50,1 млрд колишнім акціонерам ЮКОСа. Арбітражні рішення за регламентом ЮНСІТРАЛ (Комісія ООН з права міжнародної торгівлі) встановлюють пільговий термін виплат – до 15 січня 2015 року. З 16 січня розпочалося нарахування відсотків за прострочення, у розмірі 3,3-3,4%. Якщо до кінця року РФ так і не виплатить необхідну суму, то її розмір збільшитися до $ 1,7 млрд.

Знаючи імперські амбіції і  впевненість у своїй правоті Росії, а так само відсутність у бюджеті РФ на 2015 рік витрат на виплати екс-акціонерам ЮКОСа, можна сміливо припустити, що виплат таки і не буде. Таким чином Росія заганяє себе в аналог державного боргу, який з кожним роком буде тільки рости.

Примітно те, що при відмови від виплати компенсації у російської сторони можуть почати вилучати активи в США, Великобританії, Франції, Німеччині, Нідерландах та інших країнах. Скажімо так, приїхала олімпійська команда РФ на чергові зимові ігри в Південну Корею, а у них і конфіскували лижі та ковзани. І чого обурюватися – Путіну треба за це дякувати. І чим далі буде ця виплата відтягатися, тим більшим вантажем вона буде висіти не стільки на Росії, скільки на росіянах,  адже рано чи пізно, а виплатити доведеться підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.