Просто вони бояться сили, яку ви випромінюєте

Продовжуйте лякати їх своєю щирістю, чесністю, добротою, любов’ю, розумінням. Своєю здатністю читати їх, як відкриту книгу…

Може бути, вони боятися вас із-за вашої звички завжди говорити правду. Люди не дуже-то люблять чесних людей, їм неприємна гірка правда. Їм більше до душі базіки і маніпулятори з їх солодкою брехнею. Може бути, саме тому їм не хочеться дізнаватися ваше справжнє «я».

Можливо, вони відчувають, що ви уявляєте для них загрозу, тому що чітко знаєте, чого хочете від життя, на відміну від них самих. Вони можуть бути настільки поглинені своєю невпевненістю, що належать зі страхом і неприязню до всіх, хто йде власною дорогою. Більше того, вони звикають, що їх оточення також складається з невпевнених і загублених в житті людей.

Може бути, вони боятися вас, тому що ви просто не хочете приймати участь в їхніх іграх. Коли всі тільки й думали про майбутню перемогу, а ті, хто відмовляється брати участь у таких змаганнях, вважають переможеними. Всі учасники подібних ігор виставляють себе майбутніми переможцями, так як вони не можуть дозволити собі визнати те, що в реальності справи йдуть зовсім неважливо. Адже в такому випадку їм довелося б повертатися на вихідну позицію, щоб почати все заново.

Ймовірно, вони відчувають страх, тому що ви говорите їм речі, які їм не хочеться чути. Просто ці люди так звикли брехати самим собі, що вже повірили у власний обман. Вони вірять в створений ними образ самих себе, а не те, хто вони є насправді. Ваші слова здаються їм такими простими і болісно правильними, що вони просто не можуть допустити того, що все це може виявитися правдою.

Може бути, ви лякаєте їх, тому що володієте здатністю помічати ті моменти, коли вони стають самими собою. Ви добре пам пам’ятаєте все, що вони казали, коли гнівалися або коли на деякий час скидали свій панцир і ставали вразливими. Ви звертаєте увагу на їх очі, мову тіла, інтонацію мови. І ваша уважність примушує їх почувати себе незручно, так як змушує знімати маску.

Можливо, вони бояться вас, тому що ви бачите їх страхи, але при цьому самі не проявляєте особливої обережності. Може бути, ви легко ставитеся до тих почуттів, з якими вони самі не знають, як впоратися, і це їх бентежить. У реальності вони виявляються беззахисними перед будь-якими справами, які вибивають їх із звичної, рутинної життєвої колії. Швидше за все, ваше серце б ‘ ється так швидко, що вони просто не встигають за вами.

Може бути, вони відчувають страх, тому що знають, що ви не залежите від них. Вони розуміють, що ви здатні прожити і без них, що зможете в будь-який момент постояти за себе.

Можливо, вони бояться вас, тому що ви самодостатні. Тому що володієте силою, щоб піти, коли це потрібно. Бо розумієте, що такі розумні, що здатні відбутися в будь-якій сфері життєдіяльності. Можливо, вони настільки звикли до п’єдесталу, на який їх поставили, що навіть поняття не мають, як вони можуть проявити себе в іншій справі.

Якою б не була причина їх боязні, продовжуйте вселяти їм страх. Продовжуйте лякати їх своєю щирістю, силою, добротою, любов’ю, розумінням, словами, поглядом, присутністю і своєю здатністю читати їх, як відкриту книгу. Продовжуйте читати їх, поки не знайдете такої ж сміливої людини, як ви самі. Того, хто не злякається вас; того, хто буде таким же страшним.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh