Життя

Просто позбудься цих 13 речей, щоб стати щасливішими

Ми підготували для тебе матеріал про 13 речей, від яких слід позбутися. Перевірено — життя починає грати новими фарбами!

Просто избавься от этих 13 вещей, чтобы стать счастливее

Напевно кожен з нас чув про те, що перш, ніж прийде щось нове, має піти щось старе. І буває, що це «старе» отруює нам життя, а ми, не розуміючи того, тримаємося за неї мертвою хваткою. І яке ж блаженне полегшення ми відчуваємо, якщо все ж наважимося його відпустити. Життя змінюється, ми змінюємося, світ навколо змінюється! Ми підготували для тебе матеріал про 13 речей, від яких слід позбутися. Перевірено — життя починає грати новими фарбами!

1. Звільнитеся від потреби завжди доводити свою правоту. Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву прекрасних відносин, заподіюючи біль і створюючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варто.

2. Відпустіть контроль. Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, люди і т. д. Чи то рідні та близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозволити їм бути такими, які вони є.

3. Відпустіть почуття провини. Звільнитеся від потреби звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, за те, що ви відчуваєте чи не відчуваєте. Перестаньте розпорошувати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя.

4. Зупиніть негативні розмови з собою. Як багато людей завдають шкоди собі, тільки тому що дозволяють негативним думкам і емоціям керувати їхнім життям. Не вірте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви краще і здатні на більше, ніж вважаєте насправді.

5. Звільнитеся від постійної потреби скаржитися на безліч речей — людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. Ніхто не може зробити вас нещасними, ніяка ситуація не може вас засмутити. Не ситуація викликає у вас ті чи інші почуття.

6. Відмовтеся від критики. Перестаньте критикувати людей, які відмінні від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні.

7. Звільнитеся від потреби справити враження на інших.Перестаньте вдавати і бути тим, ким ви не є насправді. Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє істинне Я.

8. Перестаньте чинити опір змінам. Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають змінювати наше життя і життя оточуючих на краще.

9. Не ставте ярлики. Перестаньте ставити ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або просто не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому.

10. Відпустіть минуле. Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж теперішнє і майбутнє трохи лякає. Але вам необхідно прийняти той факт, що теперішнє – це все, що у вас є.

11. Звільнитися від страхів. Страх – це всього лише ілюзія, що його не існує – ви його витворили. Все це у вашому розумі. Змініть своє внутрішнє ставлення – і зовнішнє встане на свої місця.

12. Перестаньте виправдовуватися. Викрийте виправдання і відправте їх на пенсію. Найчастіше ми обмежуємо себе через безліч виправдань.

13. Перестаньте проживати життя очікуваннями інших людей. Надто багато людей живуть життям, яке їм не належить, тільки щоб жити. Вони живуть своїм життям у відповідності з тім, що інші вважають кращим для них, вони роблять те, що від них очікують їх батьки, друзі, вчителі, уряд і суспільство. Вони ігнорують свій внутрішній голос, внутрішнє покликання. Вони настільки зайняті реалізацією очікувань інших людей, що вони втрачають контроль над своїм життям.

Вони забувають, що приносити їм щастя, чого вони хочуть насправді… і в кінцевому підсумку вони забувають про себе.

У вас одне життя. Воно відбувається прямо тут і зараз. Живіть так, як хочете, слухайте свій внутрішній голос і не дозволяйте думкаммінших людей відволікати вас від вашого шляху.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України