Простий і дешевий рецепт від нежиті

Зараз на дворі сезон застуд, щоб боротися з нежиттю придумано чимало способів, але один з найефективніших чомусь всі забули, сьогодні ми вирішили нагадати Вам цей простий і дешевий рецепт, здатної позбавити вас від неприємних симптомів надовго.

Цим способом піддається лікуванню навіть хронічний нежить, який, власне, у мене був. Лікар сказала, що так лікується навіть гайморит, але стверджувати не беруся. Можу сказати, що мій жахливий струмок з носа припинився на третій день інтенсивного лікування, а потім зник… три роки. Так, так.Абсолютно ніякого нежитю у мене не було цілих три роки, навіть при застуді. Коли я знову «засопливила» при несподіваному грипі, лікування було розпочато негайно, і ніжити знову втік на кілька років.

Цим рецептом вже більше 10 років я почала застосовувати її в 2004 році і за весь цей час риніт докучав мені 3-4 рази, та й то під час ГРВІ. Без перебільшення скажу, що для мене це найкраще народний засіб проти нежитю, яке лікує швидко, безпечно і надовго.

Отже, починаємо лікуватися:

Етап перший – промивання носа содовим розчином

Готуємо розчин – 1 ч. ложка соди на склянку води. Лікар казала мені промивати ніс з долоньки, втягуючи воду кожною ніздрею по черзі і спльовуючи через рот. Але з-за хворого вухан (у мене був хронічний отит) такий спосіб ставав неприйнятним – вода потрапляла в середнє вухо, і починалось запалення. Я пристосувала для ціх цілей маленький чайничок для заварки і промиваю ніс за методом йогів: Після процедури необхідно добре висякатися. Зазвичай, після промивання починається рясний вихід слизу із носа, триває 5-10 хвилин, тому запасіться серветками. Потім можна переходіті до іншого етапу.

Етап другий – запилення носоглотки стрептоцидом

Розтираємо таблетку стрептоциду в ложці до порошку (це дуже легко) і кожною ніздрею по черзі втягуємо порошок. Це зручно робити прямо з ложки, але можна скрутити з паперу трубочку. Вдихати порошок стрептоциду потрібно так, щоб він потрапляв і в горло. Однією таблетки вистачає на 3-4 процедури. Таке лікування проводять не менше 6 разів на день протягом перших 3-4 днів (залежно від тяжкості захворювання), а потім нежить припиняється взагалі. Більше 6 днів не лікувався ніхто, у всіх випробували цей метод риніт припинявся на 3-5 добу

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh