Авторські статтіЗдоров'я

Простий і дешевий рецепт від нежиті

Зараз на дворі сезон застуд, щоб боротися з нежиттю придумано чимало способів, але один з найефективніших чомусь всі забули, сьогодні ми вирішили нагадати Вам цей простий і дешевий рецепт, здатної позбавити вас від неприємних симптомів надовго.

Цим способом піддається лікуванню навіть хронічний нежить, який, власне, у мене був. Лікар сказала, що так лікується навіть гайморит, але стверджувати не беруся. Можу сказати, що мій жахливий струмок з носа припинився на третій день інтенсивного лікування, а потім зник… три роки. Так, так.Абсолютно ніякого нежитю у мене не було цілих три роки, навіть при застуді. Коли я знову «засопливила» при несподіваному грипі, лікування було розпочато негайно, і ніжити знову втік на кілька років.

Цим рецептом вже більше 10 років я почала застосовувати її в 2004 році і за весь цей час риніт докучав мені 3-4 рази, та й то під час ГРВІ. Без перебільшення скажу, що для мене це найкраще народний засіб проти нежитю, яке лікує швидко, безпечно і надовго.

Отже, починаємо лікуватися:

Етап перший – промивання носа содовим розчином

Готуємо розчин – 1 ч. ложка соди на склянку води. Лікар казала мені промивати ніс з долоньки, втягуючи воду кожною ніздрею по черзі і спльовуючи через рот. Але з-за хворого вухан (у мене був хронічний отит) такий спосіб ставав неприйнятним – вода потрапляла в середнє вухо, і починалось запалення. Я пристосувала для ціх цілей маленький чайничок для заварки і промиваю ніс за методом йогів: Після процедури необхідно добре висякатися. Зазвичай, після промивання починається рясний вихід слизу із носа, триває 5-10 хвилин, тому запасіться серветками. Потім можна переходіті до іншого етапу.

Етап другий – запилення носоглотки стрептоцидом

Розтираємо таблетку стрептоциду в ложці до порошку (це дуже легко) і кожною ніздрею по черзі втягуємо порошок. Це зручно робити прямо з ложки, але можна скрутити з паперу трубочку. Вдихати порошок стрептоциду потрібно так, щоб він потрапляв і в горло. Однією таблетки вистачає на 3-4 процедури. Таке лікування проводять не менше 6 разів на день протягом перших 3-4 днів (залежно від тяжкості захворювання), а потім нежить припиняється взагалі. Більше 6 днів не лікувався ніхто, у всіх випробували цей метод риніт припинявся на 3-5 добу

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України