Прості вправи для жінок, які покращують здоров’я

Вправи, які задіють глибинні м’язи і стимулюють кровопостачання органів малого тазу. Додайте їх в свою звичайну рутину — і ви не просто поліпшите здоров’я, але оживіть своє інтимне життя!

Утримуйте кожну вправу протягом як мінімум 30 секунд і не забувайте дихати.

Дотик пальців ніг

Підніміть руки вгору підніміть плечі і втягніть живіт настільки сильно, наскільки зможете. Подивіться, як довго і високо ви можете тримати своє тіло, а потім нахиліться вперед і торкніться пальців ваших ніг. Це вправи розтягує ваші стегна і розслабляє поперек. Побудьте в цьому положенні і злегка покачайте головою, ніби говорите «ні», а потім «так», кілька разів покрутіть руки, перш ніж повільно повернутися в початкове положення.

Викидання колін

Простые упражнения, которые улучшают здоровье «по-женски»

Ляжте на спину, підніміть ноги і зігніть їх в колінах. Закрийте очі, щоб розслабитися, потім нахиліть коліна праворуч, знову в центр і наліво. Це нехитра вправи розслабляє поперек і допомагає зняти стрес.

Метелик

Простые упражнения, которые улучшают здоровье «по-женски»

Лежите на спині, складіть підошви ніг разом і опустіть коліна в сторони. Чим ближче ви піднесете п’яти середину стегон, тім більше ві розтягнеться внутрішні м’яка м’язи ніг. Ви можете тримати руки з боків або закинути їх за голову для більшої розтяжки з розхлопом.

Поздовжній шпагат

Простые упражнения, которые улучшают здоровье «по-женски»

Підніміть ноги до стелі і витягніть руки в положенні «Т». Поступово розводьте ноги в сторони. Переконайтеся, що ви не гойдаєтеся з боку в бік. Якщо вам потрібна додаткова підтримка для цієї вправи, зіпріться об стіну або виконайте вправу сидячи.

Використовуйте ці вправи, щоб привести м’яка м’язи в тонус!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh