Авторські статтіСпорт

Прості вправи для жінок, які покращують здоров’я

Вправи, які задіють глибинні м’язи і стимулюють кровопостачання органів малого тазу. Додайте їх в свою звичайну рутину — і ви не просто поліпшите здоров’я, але оживіть своє інтимне життя!

Утримуйте кожну вправу протягом як мінімум 30 секунд і не забувайте дихати.

Дотик пальців ніг

Простые упражнения, которые улучшают здоровье «по-женски»

Підніміть руки вгору підніміть плечі і втягніть живіт настільки сильно, наскільки зможете. Подивіться, як довго і високо ви можете тримати своє тіло, а потім нахиліться вперед і торкніться пальців ваших ніг. Це вправи розтягує ваші стегна і розслабляє поперек. Побудьте в цьому положенні і злегка покачайте головою, ніби говорите «ні», а потім «так», кілька разів покрутіть руки, перш ніж повільно повернутися в початкове положення.

Викидання колін

Простые упражнения, которые улучшают здоровье «по-женски»

Ляжте на спину, підніміть ноги і зігніть їх в колінах. Закрийте очі, щоб розслабитися, потім нахиліть коліна праворуч, знову в центр і наліво. Це нехитра вправи розслабляє поперек і допомагає зняти стрес.

Метелик

Простые упражнения, которые улучшают здоровье «по-женски»

Лежите на спині, складіть підошви ніг разом і опустіть коліна в сторони. Чим ближче ви піднесете п’яти середину стегон, тім більше ві розтягнеться внутрішні м’яка м’язи ніг. Ви можете тримати руки з боків або закинути їх за голову для більшої розтяжки з розхлопом.

Поздовжній шпагат

Простые упражнения, которые улучшают здоровье «по-женски»

Підніміть ноги до стелі і витягніть руки в положенні «Т». Поступово розводьте ноги в сторони. Переконайтеся, що ви не гойдаєтеся з боку в бік. Якщо вам потрібна додаткова підтримка для цієї вправи, зіпріться об стіну або виконайте вправу сидячи.

Використовуйте ці вправи, щоб привести м’яка м’язи в тонус!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.