Прості домашні вправи від болю в шиї і у плечах

Йога хороша тим, що нею можуть займатися люди, навіть фізично непідготовлених і не дуже здорові.

Тут немає різких і швидких рухів, а в елементарних правах навантаження на м’язи мінімальні.

Повторюйте ці кілька рухів, і вони допоможуть позбавитися від болю і напруги в м язах шиї і плечового пояса.

Біль вас більше не потурбує!

Людям, зайнятим сидячою роботою, і просто малорухливим, знайомі неприємні відчуття, а то і постійний біль у верхніх відділах хребта. Шия затікає, ниють плечі, і вже не можна знайте зручного положення, яке позбавить від болю.

Якщо нічого не робити, надалі дискомфорт в шийному і грудному відділах хребта веде до хронічного головного болю, прострілам в грудях, нападів запаморочення і оніміння рук і просто постійно поганого самопочуття.

Сам по собі хребет складається з кісток, а вони не болять. Біль викликають пережаті в результаті неправильної пози нервові корінці, що йдуть від хребта і розташовані у всіх м язах. Це і викликає всі наші відчуття.

Від постійної м’язової напруги в шиї страждають і судини, у тому числі і ті, що живлять головний мозок. Вони можуть бути стиснуті напруженими м язами, а у відповідь на біль — ще й звузитися. Так підвищується артеріальний тиск, починається запаморочення і напади нудоти.

Боротися з болем у спині та шиї можна різними способами. Ліки знімуть біль, а масаж може розслабити м м’язи. Але якщо не усунути причину, все буде повторюватися із завидною регулярністю. Тому і рекомендується виконувати вправи, які не дадуть виникнути ситуації, що викликає біль.

Похід на фітнес не кожному під силу, а ось провести декілька вправ будинку цілком можливо. Ми не дарма пропонуємо вправи з йоги — адже йога, крім зміцнення м язів, допомагає зняти все наявне в них напругу. І не тільки м язів! Для того, щоб заспокоїти нервову систему, кращого заняття, мабуть, ще не придумано. Дивіться відео і повторюйте за інструктором!

  • Зверніть увагу на те, як ви тримаєте спину і шию при читанні або роботі за комп’ютером.
  • Поганий зір часто змушує несвідомо витягати шию, вдивляючись в текст.
  • Цьому також сприяє і неправильно розташований монітор комп’ютера або ноутбук.
  • Встановіть його так, щоб екран був на рівні очей, скориставшись підставкою або пара книг.
  • Тоді вам не доведеться згинатися кожен раз, коли хочете щось прочитати.
  • Дуже неправильне положення шиї викликає розглядання екрану телефону під час ходьби. Тому постарайтеся робити це як можна рідше.
  • Ходіть так, щоб підборіддя було трохи опущений вниз. Це не означає, що потрібно сутулитися. Просто не закидайте голову вгору. Для гордої постави набагато доречніше розправити плечі.

І будьте здорові!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh