Здоров'я

Проста формула здоров’я

Вчора розмовляв з жінкою, яка медик і про яких говорять — від Бога. Говорили про здоров’я, дорослішання, старості, довгожительстві і напасті на все це. Я живити, чи знайшлася за весь час багатовікових спостережень за крихким людським організмом якась ясно формулюється панацея від них (від напастей).

Відповідь була короткою:

№1. Мінімізувати СТРЕС.

Будь — сміхом, іронією, самоіронією, медитацією, силою волі. Чим більше вибудовано бар’єрів для стресу, тім довше, безпечніше і якісніше життя.

№2. Максимізувати СОН.

Якщо ви погано спите, ви зношуєтеся. Якщо стоїть питання — спати зі снодійним, транквілізатором, або не спати, відповідь одна: врятувати будь-яким чином. Укладати організм в сон нокаутом. Лише б спар. Безсоння небезпечніше, ніж залежність від таблеток.

№3. Оптимізувати ЇЖУ.

Кожен раз, коли ви відкриваєте рот, щоб поїсти, випити, поїсти, перекусити, думайте, що ви в нього кладете. Особисто я можу по обличчю людини сказати, що він їсть і п’є є.

Всі.

Все інше — доповнення та додатки до трьом китам, описаним вище. СТРЕС. СОН. ЇЖА. І саме в такій послідовності за ступенем їх важливості.

Будьте здорові!

Автор: Ігор григор’єв

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.