Новини з Австрії

Прощай, погода мрії: в Австрії настав тиждень дощів

Стабільна, прекрасна погода підходить до кінця. На початку тижня експерти Центрального інституту метеорології і геодинаміки (ZAMG) прогнозують зливи, які, ймовірно, стануть більш частими з вівторка. У більшості днів температура все ще перевищує 20-градусну межу.

У вівторок буде мінлива погода з частими дощами. Далі на схід протягом дня буде багато купчастих хмар, особливо в гірських районах, які принесуть зливові дощі і іноді короткі грози. Ранні температури будуть від чотирьох до десяти градусів, максимальні добові температури від 17 до 26 градусів.

Хмари будуть знаходитися над Австрією у середу вранці і викличуть дощ і зливові дощі. Однак з полудня кількість опадів буде зменшуватися. На альпійських вершинах дощові дощі очікуються до вечора. Температура 7-14 градусів вранці і 14-21 градусів вечорами.

У четвер і п’ятницю погода істотно не зміниться. Шансі на сонці невеликі — дощ і зливові дощі будуть майже по всій Австрії. У четвер ще буде відносно тепло — термометр покаже 4-10 градусів вранці, 11-23 градуси вдень. У п’ятницю вдень буде від 11 до 18 градусів..

За матеріалами: https://www.wetter.at/
Фото: https://www.wetter.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України